املاک

آگهی های املاک در ایران

(۳۰۶,۸۵۱ آگهی)

شیپور با سال‌ها تجربه در امور املاک و مسکن دارای کامل‌ترین و به روزترین لیست آگهی‌های خرید و فروش، رهن و اجاره خانه، آپارتمان، باغ، ویلا، واحدهای اداری، تجاری و صنعتی در ایران است. سایت و اپلیکیشن شیپور در محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را برای شما فراهم می‌سازد. شیپور به شما این امکان را می‌دهد تا بهترین و مجرب‌ترین مشاورین املاک در ایران را شناسایی کرده و از آن‌ها مشاوره بگیرید. در واقع سریع‌ترین روش ممکن برای خرید و یا اجاره ملک مورد نظر شما است. علاوه بر آن اگر قصد فروش یا اجاره دادن ملک خود را دارید و مالک هستید نیز با ثبت آگهی در قسمت املاک شیپور، می‌توانید باعث بیشتر دیده شدن فایل ملکی خود شوید. تفاوتی ندارد که به دنبال خرید و فروش در ایران هستید یا رهن و اجاره، شیپور به شما کمک می‌کند تا با جست‌وجو میان هزاران آگهی مناسب‌ترین گزینه را برای خود بیابید.

نمایش بیشتر

اجاره تنگک دوم

بوشهر، بوشهر، تنگک

رهن:  ۸۰۰,۰۰۰,۰۰۰  تومان

اجاره:  ۱,۵۰۰,۰۰۰  تومان

تماس

مرغداری اجاره

سراسر استان گلستان

اجاره:  ۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰  تومان

تماس

سوالات متداول

خرید ملک چه زمانی جهت سرمایه گذاری مناسب است؟

زمان رکود بازار مسکن، بهترین زمان برای خرید ملک است. در زمان رکود، حجم معاملات در بازار مسکن کاهش می‌‌یابد و قیمت‌‌ها ثبات دارند. بنابراین این فرصت را دارید که ملکی را با قیمت مناسب و منصفانه پیدا کنید.

آیا سرمایه گذاری در مسکن مهر سودآور است؟

بله، با توجه به افزایش تقاضا در مسکن و افزایش قیمت، می‌توان گفت خرید مسکن مهر یکی از بهترین انتخاب‌ها جهت سرمایه گذاری است.

بازگشت به بالا