شهر: مراغه خرید و فروش خانه و آپارتمان

خرید و فروش خانه و آپارتمان در مراغه

(۱,۱۵۷ آگهی)

سرمایه گذاری در مسکن و خرید و فروش خانه و آپارتمان در مراغه یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای حفظ سرمایه است. برای داشتن سرمایه گذاری مناسب در مسکن باید هدف خود را مشخص کرده و با دانش کافی برای رسیدن به آن قدم بردارید. شیپور با سال‌ها تجربه در امور خرید و فروش آپارتمان، خانه نوساز یا کلنگی و ویلا در مراغه می‌تواند در تمام طول این مسیر همراه شما باشد و تجربه‌ای متفاوت را برای شما ثبت کند. با جست‌وجو در میان هزاران آگهی فعال و تایید شده در شیپور می‌توانید مناسب‌ترین و ارزان‌ترین خانه یا آپارتمان را انتخاب و خریداری کنید. هم‌چینین اگر قصد فروش ملک خود را دارید نیز با ثبت آگهی در املاک آنلاین شیپور، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن آن را بفروشید. در این مسیر می‌توانید از کمک و مشاوره با تجربه‌ترین مشاورین املاک خرید و فروش خانه و آپارتمان در مراغه نیز بهره گرفته و با خیال راحت خرید یا فروش ملک خود را انجام دهید.

نمایش بیشتر

خانه ویلایی

آذربایجان شرقی، مراغه، پهرآباد خ جمهوری اسلامی

۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تماس

126 متر خانه بر خیابان

آذربایجان شرقی، مراغه، زینال اباد خیابان راهنمای بر خیابان دو بر

۶۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تماس

فروش اپارتمان

آذربایجان شرقی، مراغه، دارایی، بغل هلال احمر، کوچه شیرین بنیاد، ایتاج

تماس

خانه حیاط رار 70 متر

آذربایجان شرقی، مراغه، مسلم خیابان کاشانی کوچه شهید طالبی

۶۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تماس

فروش آپارتمان

آذربایجان شرقی، مراغه، مراغه خیابان قدس پشت شهرداری اپارتمانهای اناهیتا

۷۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تماس

سوالات متداول

سند قولنامه ای چیست؟

قولنامه نوعی سند عادی است که توسط اداره ثبت اسناد تنظیم نشده و رسمی نیست. درواقع با توافق طرفین معامله، توسط مشاورین املاک نوشته شده است.

آیا ملک قولنامه ای معتبر است؟

قولنامه یک سند عادی به حساب می‌آید. هر چند اسناد عادی در مراجع قضایی اعتبار کمتری نسبت به اسناد رسمی دارند اما به هر حال اسناد معتبری هستند و در دادگاه می‌توان به آن‌ها استناد نمود.

معایب خرید خانه قولنامه ای چیست؟

در خرید و فروش ملک قولنامه ای ممکن است فروشنده، مالک واقعی نباشد. هم‌چنین امکان دارد مالک، خانه را به بیش از یک نفر بفروشد. برای جلوگیری از هر گونه مشکلی باید پیگیر سلسله قولنامه‌های ملک باشید. یعنی باید از فروشنده بخواهید که قولنامه‌های پیشین را در اختیار شما قرار دهد.

تفاوت قیمت خانه سنددار و قولنامه ای چقدر است؟

شما می‌توانید ملک قولنامه‌ای را با قیمت پایین‌تر از عرف بازار خریداری کنید. ارزش ملک بعد از سند دار شدن حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.

بازگشت به بالا