onlinepakage

آگهی های خدمات اسباب کشی و حمل و نقل در تنکمان

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف تنکمان را می بینید
پژو پارس مدل 93
۲

پژو پارس مدل 93

نظرآباد۴ روز پیش
حمل بار باخاور ازهشتگردونظرآباد
۱

حمل بار باخاور ازهشتگردونظرآباد

نظرآباد، نظرآباد۱ هفته پیش
حمل کالا و اثاثیه منزل
۱

حمل کالا و اثاثیه منزل

نظرآباد۱ هفته پیش
پیکان وانت جهت جابجایی بار
۱

پیکان وانت جهت جابجایی بار

نظرآباد، شهرک قوچ حصار۲ هفته پیش
باربری با وانت

باربری با وانت

نظرآباد، نظرآباد۲ هفته پیش
حمل بار وانت نیسان تمام نقاط کشور

حمل بار وانت نیسان تمام نقاط کشور

نظرآباد، کرج هشتگرد نظرآباد۲ هفته پیش
اثاثیه منزل
۳

اثاثیه منزل

نظرآباد، رسالت بهارستان نبش 24 شرکت آذرخش۳ هفته پیش
وانت بار...

وانت بار...

نظرآباد، البرز کرج نظراباد۳ هفته پیش
جرثقیل نظراباد
۵

جرثقیل نظراباد

نظرآباد۳ هفته پیش

تمام کسب‌ و کارها با توجه به ماهیت و ویژگی خاص خود خدماتی متفاوت را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. تبلیغات، پیدا کردن مشتری و فروش از مهم‌ترین قسمت‌های هر کسب و کار و شغلی است که باید توسط کارفرما جدی گرفته شود تا به سوددهی ختم شود. شیپور با سال‌ها تجربه در امور خدمات و کسب و کار دارای کامل‌ترین و به روزترین لیست آگهی‌های کسب و کارهایی مانند آرایشگری و زیبایی، اجاره لوازم، اسباب کشی و حمل و نقل، ترجمه و تایپ، نظافت و خدمات منزل است. ما در دورانی زندگی می‌کنیم که شغل‌های خدماتی زیادی به وجود آمده است و قطعا در آینده نیز به لیست آن‌ها اضافه خواهد شد. تفاوتی ندارد که شما چه نوع فعالیت و خدماتی را ارائه می‌دهید، کافی است تا آگهی آن را در شیپور ثبت و منتشر کنید. سایت و اپلیکیشن شیپور در محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را جهت ارائه خدمات کسب و کار شما فراهم می‌سازد. هم‌چنین اگر شما فردی هستید که به دنبال دریافت خدماتی مانند تایپ و ترجمه، اجاره دستگاه، خرید و فروش عمده، مدل و خدمات آرایشگری هستید نیز می‌توانید آگهی‌های روزانه سایت شیپور را بررسی کرده و بهترین و مناسب‌ترین خدمات را دریافت نمایید.

نمایش بیشتر

سوالات متداول

خدماتی مانند آرایشگری و زیبایی، تایپ و ترجمه، خرید و فروش عمده، آموزش و تبلیغات از جمله خدمات و کسب‌وکارهای پر درآمد هستند که با توجه به میزان کیفیت، سوددهی متفاوتی خواهند داشت.

تفاوتی ندارد که شما چه نوع فعالیت و خدماتی ارائه می‌دهید، شیپور این امکان را به تمامی کسب و کارها می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند.

معمولا وظایف افرادی که در حوزه خدمات فعالیت می‌کنند سنگین بوده و وقت زیادی را از فرد می‌گیرد. هم‌چنین میزان سابقه کار و تخصص در این شغل، به ندرت تاثیر مثبتی در حقوق نیروهای خدماتی دارد.

زیرا شیپور قادر است در محیطی بدون واسطه، ارتباطی سریع و آسان را میان شما و مشتری فراهم سازد.