ساخت فروشگاه خدمات کسب و کار

آگهی های خدمات رویدادهای اجتماعی در طالقان

سگ هاسکی ماده گمشده

سگ هاسکی ماده گمشده

قیمت توافقی
طالقان۳ هفته پیش

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف طالقان را می بینید
ژرمن 5 ماهه ماده گمشده
۱

ژرمن 5 ماهه ماده گمشده

قیمت توافقی
ساوجبلاغساعاتی پیش
.راهنمایی میکنم .مبایعه نامه.اجاره نامه

.راهنمایی میکنم .مبایعه نامه.اجاره نامه

قیمت توافقی
کمال شهر، رضوانیه۲ هفته پیش
گرینچیک گمشده
۱

گرینچیک گمشده

قیمت توافقی
کرج، بنیاد۴ روز پیش
بازی مافیا
۵

بازی مافیا

قیمت توافقی
کرج، جهانشهر۶ روز پیش
گم شده در کرج با مژدگانی برای یابنده
۱

گم شده در کرج با مژدگانی برای یابنده

قیمت توافقی
کرج، جهانشهر۱ هفته پیش
کنسرت ناصر زینعلی

کنسرت ناصر زینعلی

۳۸۰,۰۰۰
کرج، کوی کارمندان جنوبی۱ هفته پیش
کبوتران تزیینی کشیده
۴

کبوتران تزیینی کشیده

۷,۰۰۰,۰۰۰
اشتهارد، خیابان چمران۴ روز پیش

تمام کسب‌ و کارها با توجه به ماهیت و ویژگی خاص خود خدماتی متفاوت را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. تبلیغات، پیدا کردن مشتری و فروش از مهم‌ترین قسمت‌های هر کسب و کار و شغلی است که باید توسط کارفرما جدی گرفته شود تا به سوددهی ختم شود. شیپور با سال‌ها تجربه در امور خدمات و کسب و کار دارای کامل‌ترین و به روزترین لیست آگهی‌های کسب و کارهایی مانند آرایشگری و زیبایی، اجاره لوازم، اسباب کشی و حمل و نقل، ترجمه و تایپ، نظافت و خدمات منزل است. ما در دورانی زندگی می‌کنیم که شغل‌های خدماتی زیادی به وجود آمده است و قطعا در آینده نیز به لیست آن‌ها اضافه خواهد شد. تفاوتی ندارد که شما چه نوع فعالیت و خدماتی را ارائه می‌دهید، کافی است تا آگهی آن را در شیپور ثبت و منتشر کنید. سایت و اپلیکیشن شیپور در محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را جهت ارائه خدمات کسب و کار شما فراهم می‌سازد. هم‌چنین اگر شما فردی هستید که به دنبال دریافت خدماتی مانند تایپ و ترجمه، اجاره دستگاه، خرید و فروش عمده، مدل و خدمات آرایشگری هستید نیز می‌توانید آگهی‌های روزانه سایت شیپور را بررسی کرده و بهترین و مناسب‌ترین خدمات را دریافت نمایید.

نمایش بیشتر

سوالات متداول

خدماتی مانند آرایشگری و زیبایی، تایپ و ترجمه، خرید و فروش عمده، آموزش و تبلیغات از جمله خدمات و کسب‌وکارهای پر درآمد هستند که با توجه به میزان کیفیت، سوددهی متفاوتی خواهند داشت.

تفاوتی ندارد که شما چه نوع فعالیت و خدماتی ارائه می‌دهید، شیپور این امکان را به تمامی کسب و کارها می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند.

معمولا وظایف افرادی که در حوزه خدمات فعالیت می‌کنند سنگین بوده و وقت زیادی را از فرد می‌گیرد. هم‌چنین میزان سابقه کار و تخصص در این شغل، به ندرت تاثیر مثبتی در حقوق نیروهای خدماتی دارد.

زیرا شیپور قادر است در محیطی بدون واسطه، ارتباطی سریع و آسان را میان شما و مشتری فراهم سازد.