آگهی های اجاره خودرو در شهر جدید هشتگرد

(۹ آگهی)
کمپین یلدا 1402 - خودرو
نیازمند اجاره خودرو

نیازمند اجاره خودرو

قیمت توافقی
شهر جدید هشتگرد۳ هفته پیش

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف شهر جدید هشتگرد را می بینید
اجاره ماشین عروس رانا

اجاره ماشین عروس رانا

۱,۰۰۰,۰۰۰
کرج، حصارک پایین۲ هفته پیش
اجاره کرایه ماشین عروس نامزدی،گل ارایی

اجاره کرایه ماشین عروس نامزدی،گل ارایی

قیمت توافقی
کرج، افسریه۳ هفته پیش
اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس

قیمت توافقی
کرج، گوهردشت - فاز 2۱ هفته پیش
رنت خودرو/اجاره خودرو مازراتی/اجاره ماشین

رنت خودرو/اجاره خودرو مازراتی/اجاره ماشین

قیمت توافقی
کرج، عظیمیهساعاتی پیش
اجاره ماشین عروس شاسی بلند تهران کرج

اجاره ماشین عروس شاسی بلند تهران کرج

۲,۵۰۰,۰۰۰
کرج، عظیمیه۵ روز پیش
پراید اجاره داده میشود

پراید اجاره داده میشود

۷,۰۰۰,۰۰۰
کرج، مصباح۱ هفته پیش
اجاره پراید دوگانه سوز

اجاره پراید دوگانه سوز

۶,۰۰۰,۰۰۰
فردیس، شهرک ناز۲ هفته پیش
اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس

قیمت توافقی
کرج، شهرک منظریه۲ هفته پیش
امروزه اجاره خودرو مرسوم‌تر از قبل بوده و افراد علاوه بر مراسم‌های عروسی برای قرارهای کاری و سهولت رفت‌وآمد در مسافرت از سرویس اجاره خودرو استفاده می‌کنند. معمولا اجاره خودرو به دو صورت با راننده و بدون راننده انجام می‌شود که هر کدام مزایا و معایبی دارد. طبیعتا اجاره خودرو با راننده مسئولیت و استرس کم‌تری در پی دارد و اگر از این خودرو برای قرارهای کاری استفاده می‌کنید، می‌توانید تمرکزتان را صرف مسائل دیگری غیر از سلامت خودرو کنید. البته باید در نظر داشته باشید که برای اجاره خودرو با راننده باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. اما اگر خودرویی را بدون راننده اجاره کنید، لذت کامل رانندگی با آن را تجربه خواهید کرد. در مقابل باید با کمال دقت بیشتری رانندگی کنید و مراقب باشید تا خودرو دچار مشکل فنی و یا آسیب بدنه نشود. شیپور با سال‌ها تجربه در امور اجاره ماشین دارای کامل‌ترین و به روزترین لیست آگهی‌های اجاره خودرو روزانه، ماهانه و اجاره خودرو بدون راننده یا با راننده است. تفاوتی ندارد که قصد اجاره ماهیانه نیسان وانت را دارید یا اجاره خودرو بدون راننده، شیپور این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به سرعت آگهی‌های مرتبط را بررسی کرده و بدون هیچ‌گونه واسطه‌ معامله‌ای مطلوب را انجام دهید. به یاد داشته باشید که قبل از امضای قرارداد حقوقی، نسبت به توانایی مالی و میزان مسئولیت‌پذیری خودتان آگاهی داشته باشید و خودرو را با دقت بررسی کنید.
نمایش بیشتر

سوالات متداول

بله باید هنگام اجاره خودرو قرارداد حقوقی میان طرفین امضا شود و نسبت به توانایی مالی و میزان مسئولیت‌پذیری خودتان آگاهی داشته باشید.

اگر قصد اجاره خودرو با راننده را داشته باشید معمولا مدارک خاصی از شما نمی‌خواهند. اما اگر خودرویی را بدون راننده اجاره کردید باید علاوه بر مبلغ پیش‌پرداخت، معادل قیمت خودرو چک و سفته نیز پرداخت کنید و گواهینامه ارائه دهید.

هنگامی که خودرویی را بدون راننده اجاره می‌کنید باید با کمال دقت رانندگی کنید و مراقب باشید تا خودرو دچار مشکل فنی و یا آسیب بدنه نشود.

اجاره خودرو با راننده مسئولیت و استرس کم‌تری در پی دارد و اگر از این خودرو برای قرارهای کاری استفاده می‌کنید، می‌توانید تمرکزتان را صرف مسائل دیگری غیر از سلامت خودرو کنید. البته باید در نظر داشته باشید که برای اجاره خودرو با راننده باید هزینه بیشتری پرداخت کنید

در زمان اجاره خودرو در کیش به اصل گواهینامه رانندگی (با تاریخ معتبر)، اصل کارت ملی، به امانت گذاشتن پول نقد یا چک برای ضمانت، به امانت گذاشتن مبلغ 300 تا 700 هزار تومان برای ضمانت خلافی به همراه واریز اجاره یک روز خودرو نیاز دارید.