استخدام کارگر ساده در سعید آباد

(۲۰ آگهی)
ساخت فروشگاه استخدام

متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد.

  • لطفا املای کلمه کلیدی خود را بررسی کنید.
  • لطفا کلمات کلیدی تری را برای جستجو امتحان کنید.
  • لطفا از گروه بندی مرتبط تری استفاده کنید.

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف سعید آباد را می بینید
دنبال کارم در شهر کوهسار و اطراف

دنبال کارم در شهر کوهسار و اطراف

کوهسار، ولیان۱ هفته پیش
کارگر ساختمانی هستم

کارگر ساختمانی هستم

هشتگرد، هشتگرد قدیم۶ روز پیش
من 21سالم دنبال کار هستم

من 21سالم دنبال کار هستم

تنکمان، قاسم اباد۳ هفته پیش
جارچی و تراکت پخش کن ثابت

جارچی و تراکت پخش کن ثابت

کرج، حصارک پایین۴ هفته پیش
کارگر سنگکاری اتباع هستم

کارگر سنگکاری اتباع هستم

نظرآبادساعاتی پیش
دنبال کارهستم

دنبال کارهستم

نظرآباد، محله رسالت۲ روز پیش
کارگر ساده

کارگر ساده

نظرآباد۲ هفته پیش
تراکت پخش کن هستم

تراکت پخش کن هستم

کرج، گلشهر۲ هفته پیش
پخش تراکت به بهترین نحو

پخش تراکت به بهترین نحو

کرج، باغستان۱ هفته پیش
کاردرمنزل انجام می دهم

کاردرمنزل انجام می دهم

ماهدشت، شهرک پیام۱ روز پیش
دنبال کارمیگردم

دنبال کارمیگردم

ماهدشت، محمدشهر۴ هفته پیش
تراکت پخش کن هستم

تراکت پخش کن هستم

کرج، حسن آباد۳ هفته پیش
دنبال کارمی گردیم

دنبال کارمی گردیم

فردیس، شهرک ناز۶ روز پیش
دنبال کارهستم

دنبال کارهستم

کرج، سرحدآباد۱ هفته پیش
دنبال کنافکاری هستم محدوده فردیس

دنبال کنافکاری هستم محدوده فردیس

کرج، شهرک منظریه۶ روز پیش
جویای کارهستم

جویای کارهستم

مارلیک، مارلیک۱ هفته پیش
جذب و استخدام کارگر ساده یکی از موقعیت‌های شغلی است که معمولا در تمامی مشاغل و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک، از کارخانجات تولیدی و صنعتی گرفته تا شرکت‌ها، مغازه‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌‌ها همواره به آن نیاز دارند. این شغل به تحصیلات بالا و تخصص و مهارت خاص و ویژه‌ای هم نیاز ندارد و طیف وسیعی از افراد جویای کار می‌توانند به عنوان کارگر استخدام شوند. کارفرماها با توجه به نوع فعالیت اقدام به استخدام کارگر ساده تمام وقت، قراردادی، پاره وقت یا روزمزد می‌کنند. گاهی استخدام به هر دلیلی طولانی می‌شود و کارگرها تمایل به کوتاه و آسان‌تر کردن این مسیر ناهموار و تسریع در استخدام خود را دارند. هم‌چین اغلب کارفرما یا مدیران در پیدا کردن نیروی مورد نیاز خود مشکل دارند و نمی‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن فردی مناسب و با مهارت را پیدا کنند. سایت شیپور با سال‌ها تجربه در زمینه استخدام و کاریابی به‌روزترین لیست آگهی‌های استخدام کارگر ساده را دارد. شیپور تمامی تلاش خود را کرده است تا محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را میان کارگر و کارفرما فراهم سازد و تنها با چند کلیک ارتباطی بدون واسطه را میان آن‌ها ایجاد کند. در شیپور آگهی‌ها از سمت کارفرمایان یا کارشناسان منابع انسانی درج‌شده و کارگر می‌تواند نیازمندی‌های شغلی، حقوق، بیمه و شرایط جذب را بررسی نماید و در نهایت با یک تماس یا پیام با کارفرما ارتباط بگیرد. هم‌چنین کارگر ساده نیز این امکان را دارند تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کنند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.
نمایش بیشتر

سوالات متداول

مزایایی مثل اضافه کار، بیمه تامین اجتماعی، بیمه بیکاری و مستمری بازنشستگی از جمله مصوباتی است که وزارت کار برای کارگران در نظر گرفته و هر سال تغییر می‌کند.

شرایط کارفرما با توجه به محیط و نوع کار متفاوت است اما به‌طور کلی مواردی مانند سلامت جسمی و ارائه گواهی سلامت طب کار، توانایی انجام کارهای تکراری و یکنواخت به مدت طولانی و اصول اخلاقی از شرایط مشترک میان کارفرماها است که هنگام استخدام کارگر ساده به آن توجه می‌کنند.

نوع کار، شرح وظایف و مسئولیت‌های کارگر، حقوق یا شرایط اضافه کاری، ساعات کار، تعطیلات و شرایط مرخصی، محل و آدرس محل انجام کار و مدت شروع و خاتمه قرارداد از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شوند.

اطلاع لحظه‌ای از جدیدترین فرصت‌های شغلی، فراهم شدن فرصت‌های بیشتر و امکان برقراری ارتباط سریع و بدون واسطه میان کارفرما و کارجو از مهم‌ترین مزایای کاریابی آنلاین است.

بله، کارجو این امکان را دارد تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.