آگهی های خدمات آرایشگری و زیبایی در خوشنام کرج

(۶۹۳ آگهی)
این روزها با تغییر سبک زندگی، زیبایی و رسیدگی به پوست و مو دیگر متعلق به قشر خاصی از جامعه نیست. بسیاری از افراد در طول سال، زمان و هزینه زیادی برای دریافت خدمات پوست و مو صرف می‌کنند. به همین دلیل آرایشگری یکی از مشاغل پردرآمد است. با وجود دوره‌های آموزشی در این زمینه، افراد قادر به یادگیری فوت‌وفن‌های این شغل هستند. در واقع می‌توان گفت که آرایشگری یک شغل زود بازده است؛ یعنی افراد با شرکت در دوره‌ها و بعد از کسب آموزش‌های لازم می‌توانند درآمد زایی داشته باشند. میزان درآمد هر آرایشگر تا حدودی به میزان استعداد و مهارت شخصی او نیز وابسته است. طبق آمار کاری روزمره آرایشگاه‌ها، به ترتیب کار رنگ مو (مش، هایلات، آمبره، بالیاژ)، کاشت ناخن، مراقبت‌های پوستی و پاکسازی، ویتامینه و کراتین مو، میکاپ و شنیون از جمله خدمات پردرآمد هستند. تبلیغات، پیدا کردن مشتری و فروش از مهم‌ترین قسمت‌های هر کسب‌وکار و شغلی است که باید توسط کارفرما جدی گرفته شود تا به سوددهی ختم شود. شیپور با سال‌ها تجربه در امور خدمات دارای کامل‌ترین و به روزترین لیست آگهی‌های کسب‌وکارهایی مانند آرایشگری و زیبایی از جمله خدمات کاشت ناخن، رنگ مو، مراقبت‌های پوستی و پاکسازی، ویتامینه و کراتین مو است. ما در دورانی زندگی می‌کنیم که شغل‌های خدماتی زیادی به وجود آمده است و قطعا در آینده نیز به لیست آن‌ها اضافه خواهد شد. تفاوتی ندارد که شما چه نوع فعالیت و خدماتی را ارائه می‌دهید، کافی است تا آگهی آن را در شیپور ثبت و منتشر کنید. سایت و اپلیکیشن شیپور در محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را جهت ارائه خدمات کسب و کار شما فراهم می‌سازد. هم‌چنین اگر شما فردی هستید که به دنبال دریافت هر گونه خدمات آرایشگری و زیبایی مانند مدل رایگان هستید، می‌توانید آگهی‌های روزانه سایت شیپور را بررسی کرده و بهترین و مناسب‌ترین خدمات را دریافت نمایید.
نمایش بیشتر
ساخت فروشگاه خدمات کسب و کار

متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد.

  • لطفا املای کلمه کلیدی خود را بررسی کنید.
  • لطفا کلمات کلیدی تری را برای جستجو امتحان کنید.
  • لطفا از گروه بندی مرتبط تری استفاده کنید.

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف محدوده را می بینید
تخفیف ویژه ناخن

تخفیف ویژه ناخن

مارلیک، مارلیک دکتر حسابیساعاتی پیش

تخفیف ویژه رنگ ولایت

تخفیف ویژه رنگ ولایت

مارلیک، میدان گلها۱ روز پیش

مدل کاشت ناخن کاملا رایگان

مدل کاشت ناخن کاملا رایگان

مارلیک، سراسیاب۱ روز پیش

مدل کاشت و ترمیم ناخن

مدل کاشت و ترمیم ناخن

مارلیک۲ روز پیش

انواع کاشت مژه

انواع کاشت مژه

مارلیک، مارلیک۳ روز پیش

خدمات تخصصی ناخن

خدمات تخصصی ناخن

مارلیک۳ روز پیش

سالن زیبایی نگار

سالن زیبایی نگار

مارلیک۳ روز پیش

کاشت ناخن و ترمیم

کاشت ناخن و ترمیم

مارلیک۳ روز پیش

مدل رایگان ناخن

مدل رایگان ناخن

مارلیک۶ روز پیش

مدل تتو قاب و سایه

مدل تتو قاب و سایه

مارلیک۱ هفته پیش

کاشت مو سر کامل

کاشت مو سر کامل

سراسر ایران۳ هفته پیش

کاشا ناخن برای نمونه کار

کاشا ناخن برای نمونه کار

مارلیک۱ هفته پیش

تاتوبدن باقیمت مناسب

تاتوبدن باقیمت مناسب

مارلیک، مارلیک۱ هفته پیش

کامپوزیت دندان و زیبایی

کامپوزیت دندان و زیبایی

مارلیک، مارلیک سرآسیاب اندیشه فردیس شهریار۱ هفته پیش

خدمات تخصصی کاشت ناخن مارلیک

خدمات تخصصی کاشت ناخن مارلیک

مارلیک، میدان گلها۱ هفته پیش

کاشت ناخون 180

کاشت ناخون 180

مارلیک، سراسیاب۱ هفته پیش

اکستنشن مژه رایگان

اکستنشن مژه رایگان

مارلیک۱ هفته پیش

سوالات متداول

طبق آمار کاری روزمره آرایشگاه‌ها، به ترتیب کار رنگ مو (مش، هایلات، آمبره، بالیاژ)، کاشت ناخن، مراقبت‌های پوستی و پاکسازی، ویتامینه و کراتین مو، میکاپ و شنیون از جمله خدمات پردرآمد هستند.

با توجه به بالا رفتن هزینه‌ها در وضع کنونی جامعه، برای تأسیس آرایشگاهی کوچک حداقل 50 میلیون تومان هزینه لازم است، البته هزینه رهن و اجاره سالن هم بصورت جداگانه باید در نظر گرفته شود. اما راه اندازی سالن‌های بزرگ‌تر و لوکس، به سرمایه بیشتری نیاز دارند. طوری که هزینه تجهیزات و دکور سالن حداقل 300 میلیون تومان خواهد ‌بود. با توجه به میزان درآمد، بعد از یک الی پنج سال از زمان تأسیس هزینه‌های اولیه جبران می‌شوند.

حرفه آرایشگری را می‌توان به صورت تجربی و کنار یک آرایشگر ماهر یاد گرفت. یک راه دیگر شرکت در دوره‌هایی است که  زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود. بعد از گذراندن دوره با شرکت در آزمون و قبولی در آن، می‌توانید مدرک معتبر فنی حرفه‌ای را دریافت کنید و وارد بازار کار شوید.

زیرا شیپور قادر است در محیطی بدون واسطه، ارتباطی سریع و آسان را میان شما و مشتری فراهم سازد.

تفاوتی ندارد که شما چه نوع فعالیت و خدماتی ارائه می‌دهید، شیپور این امکان را به تمامی کسب و کارها می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند.