فیلترها شهر: کرج محله: حسین آباد - مهرشهر صنعتی، اداری و تجاری
صنعتی اداری تجاری خرید امن

آگهی های صنعتی، اداری و تجاری در حسین آباد - مهرشهر کرج

(۱۹ آگهی)

سایت شیپور بستری را برای کاربران فراهم کرده تا بتوانند به راحتی و سرعت به انواع آگهی‌های خرید و فروش ماشین آلات و تجهیزات صنعتی، ابزار و یراق آلات و لوازم اداری دسترسی پیدا کنند و بهترین خرید را داشته باشند. تفاوتی ندارد که به دنبال قیمت فرغون دست دوم هستید یا بالابر ساختمانی دست دوم، در شیپور می‌توانید بدون واسطه آگهی‌ها را بررسی و مقایسه کنید. سایت شیپور تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا دسته‌بندی کامل و جامعی در زمینه‌های لوازم و تجهیزات صنعتی، اداری و تجاری داشته باشد و نیاز کاربران را برطرف نماید. هم‌چنین انواع تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی، لوازم کافه و رستوران، تجاری و فروشگاه، تجهیزات عمرانی و ساختمانی، کشاورزی و دامداری و اجاره تجهیزات صنعتی را می‌توانید در شیپور پیدا کنید. علاوه بر آن تنها محیطی برای خرید و فروش وسایل دست دوم و کارکرده نبوده و با جست‌وجو در میان آگهی‌ها می‌توانید انواع لوازم اداری و ابزار نو را نیز مشاهده کنید. سایت و اپلیکیشن شیپور در محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و بدون واسطه را جهت خرید و فروش انواع لوازم اداری نو و دسته دوم فراهم می‌سازد.

نمایش بیشتر

اره آهن بری

البرز، کرج، حسین آباد - مهرشهر

قیمت توافقی

تماس

چمن مصنوعی

البرز، کرج، حسین آباد - مهرشهر

قیمت توافقی

تماس

دستگاه atm

البرز، کرج، حسین آباد - مهرشهر

قیمت توافقی

تماس

دستگاه جوش

البرز، کرج، حسین آباد - مهرشهر

۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تماس

سوالات متداول

در هنگام خرید تجهیزات صنعتی چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟

قبل از خرید باید نیازسنجی کنید. میزان بودجه خود را محاسبه کرده و با توجه به آن اقدام به خرید لوازم و تجهیزات نو یا دست دوم نمایید. هم‌چنین بررسی توان مصرفی تجهیزات، فضای مورد نیاز جهت نصب و راه‌اندازی و بررسی گارانتی از دیگر نکات مهم است.

آیا خرید تجهیزات و لوازم صنعتی بهتر است یا اجاره آن‌ها؟

اگر شما برای مدت کوتاهی قصد استفاده از وسایل و تجهیزات صنعتی را دارید، بی‌شک اجاره آن منطقی‌تر است. اما اگر می‌خواهید طولانی مدت از این وسایل استفاده کنید و مشکل بودجه دارید، می‌توانید به فکر خرید تجهیزات دست دوم باشید.

معایب خرید تجهیزات رستورانی دست دوم چیست؟

استهلاک بالا، خراب‌شدن زودهنگام این وسایل، نداشتن ضمانت و اطمینان کم‌تر از جمله معایب خرید لوازم و تجهیزات رستورانی دست دوم و کارکرده است.

چرا باید در شیپور به دنبال خرید تجهیزات صنعتی، اداری و تجاری باشیم؟

زیرا شیپور قادر است در محیطی بدون واسطه، ارتباطی سریع و آسان را میان شما و خریدار فراهم سازد.

بازگشت به بالا