نظافت منزل درکسب وکار در کل ایران-تیک شهر ایرانیان

آگهی های خدمات نظافت و خدمات منزل در حصارک پایین کرج

قالیشویی ومبلشویی حصارک قلم کل کرج
۸

قالیشویی ومبلشویی حصارک قلم کل کرج

کرج، حصارک پایین۳ روز پیش
قالیشویی ومبلشویی رزآبی کل کرج
۴

قالیشویی ومبلشویی رزآبی کل کرج

کرج، حصارک پایین۲ هفته پیش
نظافت ساختمان خدمات باغچه
۱

نظافت ساختمان خدمات باغچه

کرج، حصارک پایین۲ هفته پیش
کارخانه قالیشویی ومبل شویی ممتازنازنین
۴

کارخانه قالیشویی ومبل شویی ممتازنازنین

کرج، حصارک پایین۳ هفته پیش

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف محدوده را می بینید
نظافت راه پله

نظافت راه پله

کرج، حصارک بالا۱ هفته پیش
نظافتچی هستم
۵

نظافتچی هستم

کرج، حصارک بالا۲ هفته پیش
نظافت ساختمان و داخل منزل
۱

نظافت ساختمان و داخل منزل

کرج، حصارک بالا۳ هفته پیش
شرکت نظافتی شاهین مهر
۲

شرکت نظافتی شاهین مهر

کرج، گلشهر۱ هفته پیش

تمام کسب‌ و کارها با توجه به ماهیت و ویژگی خاص خود خدماتی متفاوت را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. تبلیغات، پیدا کردن مشتری و فروش از مهم‌ترین قسمت‌های هر کسب و کار و شغلی است که باید توسط کارفرما جدی گرفته شود تا به سوددهی ختم شود. شیپور با سال‌ها تجربه در امور خدمات و کسب و کار دارای کامل‌ترین و به روزترین لیست آگهی‌های کسب و کارهایی مانند آرایشگری و زیبایی، اجاره لوازم، اسباب کشی و حمل و نقل، ترجمه و تایپ، نظافت و خدمات منزل است. ما در دورانی زندگی می‌کنیم که شغل‌های خدماتی زیادی به وجود آمده است و قطعا در آینده نیز به لیست آن‌ها اضافه خواهد شد. تفاوتی ندارد که شما چه نوع فعالیت و خدماتی را ارائه می‌دهید، کافی است تا آگهی آن را در شیپور ثبت و منتشر کنید. سایت و اپلیکیشن شیپور در محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را جهت ارائه خدمات کسب و کار شما فراهم می‌سازد. هم‌چنین اگر شما فردی هستید که به دنبال دریافت خدماتی مانند تایپ و ترجمه، اجاره دستگاه، خرید و فروش عمده، مدل و خدمات آرایشگری هستید نیز می‌توانید آگهی‌های روزانه سایت شیپور را بررسی کرده و بهترین و مناسب‌ترین خدمات را دریافت نمایید.

نمایش بیشتر

سوالات متداول

خدماتی مانند آرایشگری و زیبایی، تایپ و ترجمه، خرید و فروش عمده، آموزش و تبلیغات از جمله خدمات و کسب‌وکارهای پر درآمد هستند که با توجه به میزان کیفیت، سوددهی متفاوتی خواهند داشت.

تفاوتی ندارد که شما چه نوع فعالیت و خدماتی ارائه می‌دهید، شیپور این امکان را به تمامی کسب و کارها می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند.

معمولا وظایف افرادی که در حوزه خدمات فعالیت می‌کنند سنگین بوده و وقت زیادی را از فرد می‌گیرد. هم‌چنین میزان سابقه کار و تخصص در این شغل، به ندرت تاثیر مثبتی در حقوق نیروهای خدماتی دارد.

زیرا شیپور قادر است در محیطی بدون واسطه، ارتباطی سریع و آسان را میان شما و مشتری فراهم سازد.