استخدام حراست | نگهبان در حصارک بالا کرج

(۱۴ آگهی)
جذب و استخدام نیروی حراست یا نگهبان یکی از موقعیت‌های شغلی است که معمولا در تمامی مشاغل و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک، از کارخانجات تولیدی و صنعتی گرفته تا شرکت‌ها، مغازه‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌‌ها همواره به آن نیاز دارند. این شغل به تحصیلات بالا و ویژه‌ای نیاز ندارد و طیف وسیعی از افراد جویای کار می‌توانند به عنوان نگهبان یا نیروی حراست استخدام شوند. کارفرماها با توجه به نوع فعالیت مجموعه خود اقدام به استخدام نگهبان تمام وقت، قراردادی، پاره وقت یا روزمزد در شیفت‌های مختلف می‌کنند. گاهی استخدام به هر دلیلی طولانی می‌شود و فرد جویای کار تمایل به کوتاه و آسان‌تر کردن این مسیر ناهموار و تسریع در استخدام خود را دارند. هم‌چین اغلب کارفرمایان یا مدیران در پیدا کردن نیروی مورد نیاز خود مشکل دارند و نمی‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن فردی مناسب و با مهارت را پیدا کنند. سایت شیپور با سال‌ها تجربه در زمینه استخدام و کاریابی به‌روزترین لیست آگهی‌های استخدام نگهبان، نیروی حراست و پارکبان را دارد. شیپور تمامی تلاش خود را کرده است تا محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را میان نگهبان و کارفرما فراهم سازد و تنها با چند کلیک ارتباطی بدون واسطه را میان آن‌ها ایجاد کند. در شیپور آگهی‌ها از سمت کارفرمایان یا کارشناسان منابع انسانی درج‌شده و نیروی حراست می‌تواند نیازمندی‌های شغلی، حقوق، بیمه و شرایط جذب را بررسی نماید و در نهایت با یک تماس یا پیام با کارفرما ارتباط بگیرد. هم‌چنین فرد جویای کار نیز این امکان را دارند تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کنند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.
نمایش بیشتر
ساخت فروشگاه استخدام

متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد.

  • لطفا املای کلمه کلیدی خود را بررسی کنید.
  • لطفا کلمات کلیدی تری را برای جستجو امتحان کنید.
  • لطفا از گروه بندی مرتبط تری استفاده کنید.

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف محدوده را می بینید
نگهبانی سمت چیتگر

نگهبانی سمت چیتگر

کرج، سرآسیاب۱ هفته پیش

جویای کار استخدام

جویای کار استخدام

کرج، سراسیاب اندیشه۳ هفته پیش

جویای کار حراست

جویای کار حراست

کرج، گلشهر۲ هفته پیش

جویای کار نگهبانی و حراست هستم

جویای کار نگهبانی و حراست هستم

کرج، شهرک بنفشه۱ هفته پیش

جویای کار حراست

جویای کار حراست

ساوجبلاغ۳ هفته پیش

دنبال کارم

دنبال کارم

محمدشهر۳ هفته پیش

حراست نگهبان

حراست نگهبان

محمدشهر، جاده ماهدشت۳ هفته پیش

جویای کار هستم

جویای کار هستم

فردیس، شهرک ناز۲ روز پیش

حراست،نگهبانی

حراست،نگهبانی

فردیس، شهرک ارم۳ هفته پیش

سوالات متداول

نوع کار، شرح وظایف و مسئولیت‌های نگهبان، حقوق یا شرایط اضافه کاری، ساعات کار، تعطیلات و شرایط مرخصی، محل و آدرس محل انجام کار و مدت شروع و خاتمه قرارداد از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شوند.

اطلاع لحظه‌ای از جدیدترین فرصت‌های شغلی، فراهم شدن فرصت‌های بیشتر و امکان برقراری ارتباط سریع و بدون واسطه میان کارفرما و کارجو از مهم‌ترین مزایای کاریابی آنلاین است.

شرایط کارفرما با توجه به محیط و نوع کار متفاوت است اما به‌طور کلی مواردی مانند سلامت جسمی و ارائه گواهی سلامت طب کار، توانایی انجام کارهای تکراری و یکنواخت به مدت طولانی و اصول اخلاقی از شرایط مشترک میان کارفرماها است که هنگام استخدام نگهبان یا نیروی حراست به آن توجه می‌کنند.

مزایایی مثل اضافه کار، بیمه تامین اجتماعی، بیمه بیکاری و مستمری بازنشستگی از جمله مصوباتی است که وزارت کار برای آن‌ها در نظر گرفته و هر سال تغییر می‌کند.

بله، کارجو این امکان را دارد تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.