استخدام حراست | نگهبان در حسن آباد کرج

متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد.

  • لطفا املای کلمه کلیدی خود را بررسی کنید.
  • لطفا کلمات کلیدی تری را برای جستجو امتحان کنید.
  • لطفا از گروه بندی مرتبط تری استفاده کنید.

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف محدوده را می بینید
پارکبان پارکینگ دانشگاه آزاد کرج

پارکبان پارکینگ دانشگاه آزاد کرج

کرج، گوهردشت-فاز 3, ۳ هفته پیش
استخدام 10نفر نگهبان پارکینگ

استخدام 10نفر نگهبان پارکینگ

کرج، ولیعصر, ۲ روز پیش
نگهبانی و حراست

نگهبانی و حراست

کرج، گلشهر, ۴ هفته پیش
حراست و حفاظت فیزیکی
۱

حراست و حفاظت فیزیکی

کرج، مهرشهر فازهای 1و 2 و 3, ۲ هفته پیش
نگهبان شیفت شب برای شهرک ویلایی

نگهبان شیفت شب برای شهرک ویلایی

گرمدره، خلج آباد, ۳ هفته پیش
حراست نمایشگاه

حراست نمایشگاه

مشکین دشت, ۱ هفته پیش
جذب نیروی نگهبان بازنشته فقط فردیس

جذب نیروی نگهبان بازنشته فقط فردیس

فردیس، سه راه دهکده مجتمع ماهان 2, ۱ هفته پیش
حراست نمایشگاه
۱

حراست نمایشگاه

فردیس, ۱ هفته پیش
نگهبان برج باغ

نگهبان برج باغ

فردیس، قریشی شمالی, ۳ هفته پیش
نگهبان شیفت شب

نگهبان شیفت شب

محمدشهر، محمد شهر, ۳ روز پیش
نگهبان شب در شهرک صنعتی ماهدشت
۱

نگهبان شب در شهرک صنعتی ماهدشت

ماهدشت، شهرک صنعتی ماهدشت, ۲ روز پیش
استخدام شرکت، سمت، حراست آقا

استخدام شرکت، سمت، حراست آقا

هشتگرد، هشتگرد قدیم, ۳ هفته پیش
استخدام و کار یابی

استخدام و کار یابی

نظرآباد، میدان انقلاب, ۳ هفته پیش
نگهبان برای ساختمان در حال ساخت

نگهبان برای ساختمان در حال ساخت

نظرآباد، نظرآباد, ۴ هفته پیش
جذب و استخدام نیروی حراست یا نگهبان یکی از موقعیت‌های شغلی است که معمولا در تمامی مشاغل و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک، از کارخانجات تولیدی و صنعتی گرفته تا شرکت‌ها، مغازه‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌‌ها همواره به آن نیاز دارند. این شغل به تحصیلات بالا و ویژه‌ای نیاز ندارد و طیف وسیعی از افراد جویای کار می‌توانند به عنوان نگهبان یا نیروی حراست استخدام شوند. کارفرماها با توجه به نوع فعالیت مجموعه خود اقدام به استخدام نگهبان تمام وقت، قراردادی، پاره وقت یا روزمزد در شیفت‌های مختلف می‌کنند. گاهی استخدام به هر دلیلی طولانی می‌شود و فرد جویای کار تمایل به کوتاه و آسان‌تر کردن این مسیر ناهموار و تسریع در استخدام خود را دارند. هم‌چین اغلب کارفرمایان یا مدیران در پیدا کردن نیروی مورد نیاز خود مشکل دارند و نمی‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن فردی مناسب و با مهارت را پیدا کنند. سایت شیپور با سال‌ها تجربه در زمینه استخدام و کاریابی به‌روزترین لیست آگهی‌های استخدام نگهبان، نیروی حراست و پارکبان را دارد. شیپور تمامی تلاش خود را کرده است تا محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را میان نگهبان و کارفرما فراهم سازد و تنها با چند کلیک ارتباطی بدون واسطه را میان آن‌ها ایجاد کند. در شیپور آگهی‌ها از سمت کارفرمایان یا کارشناسان منابع انسانی درج‌شده و نیروی حراست می‌تواند نیازمندی‌های شغلی، حقوق، بیمه و شرایط جذب را بررسی نماید و در نهایت با یک تماس یا پیام با کارفرما ارتباط بگیرد. هم‌چنین فرد جویای کار نیز این امکان را دارند تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کنند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.
نمایش بیشتر

سوالات متداول

نوع کار، شرح وظایف و مسئولیت‌های نگهبان، حقوق یا شرایط اضافه کاری، ساعات کار، تعطیلات و شرایط مرخصی، محل و آدرس محل انجام کار و مدت شروع و خاتمه قرارداد از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شوند.

اطلاع لحظه‌ای از جدیدترین فرصت‌های شغلی، فراهم شدن فرصت‌های بیشتر و امکان برقراری ارتباط سریع و بدون واسطه میان کارفرما و کارجو از مهم‌ترین مزایای کاریابی آنلاین است.

شرایط کارفرما با توجه به محیط و نوع کار متفاوت است اما به‌طور کلی مواردی مانند سلامت جسمی و ارائه گواهی سلامت طب کار، توانایی انجام کارهای تکراری و یکنواخت به مدت طولانی و اصول اخلاقی از شرایط مشترک میان کارفرماها است که هنگام استخدام نگهبان یا نیروی حراست به آن توجه می‌کنند.

مزایایی مثل اضافه کار، بیمه تامین اجتماعی، بیمه بیکاری و مستمری بازنشستگی از جمله مصوباتی است که وزارت کار برای آن‌ها در نظر گرفته و هر سال تغییر می‌کند.

بله، کارجو این امکان را دارد تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.