استخدام کارگر ساده در حافظیه کرج

(۳۵ آگهی)
جذب و استخدام کارگر ساده یکی از موقعیت‌های شغلی است که معمولا در تمامی مشاغل و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک، از کارخانجات تولیدی و صنعتی گرفته تا شرکت‌ها، مغازه‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌‌ها همواره به آن نیاز دارند. این شغل به تحصیلات بالا و تخصص و مهارت خاص و ویژه‌ای هم نیاز ندارد و طیف وسیعی از افراد جویای کار می‌توانند به عنوان کارگر استخدام شوند. کارفرماها با توجه به نوع فعالیت اقدام به استخدام کارگر ساده تمام وقت، قراردادی، پاره وقت یا روزمزد می‌کنند. گاهی استخدام به هر دلیلی طولانی می‌شود و کارگرها تمایل به کوتاه و آسان‌تر کردن این مسیر ناهموار و تسریع در استخدام خود را دارند. هم‌چین اغلب کارفرما یا مدیران در پیدا کردن نیروی مورد نیاز خود مشکل دارند و نمی‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن فردی مناسب و با مهارت را پیدا کنند. سایت شیپور با سال‌ها تجربه در زمینه استخدام و کاریابی به‌روزترین لیست آگهی‌های استخدام کارگر ساده را دارد. شیپور تمامی تلاش خود را کرده است تا محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را میان کارگر و کارفرما فراهم سازد و تنها با چند کلیک ارتباطی بدون واسطه را میان آن‌ها ایجاد کند. در شیپور آگهی‌ها از سمت کارفرمایان یا کارشناسان منابع انسانی درج‌شده و کارگر می‌تواند نیازمندی‌های شغلی، حقوق، بیمه و شرایط جذب را بررسی نماید و در نهایت با یک تماس یا پیام با کارفرما ارتباط بگیرد. هم‌چنین کارگر ساده نیز این امکان را دارند تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کنند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.
نمایش بیشتر
ساخت فروشگاه استخدام

متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد.

  • لطفا املای کلمه کلیدی خود را بررسی کنید.
  • لطفا کلمات کلیدی تری را برای جستجو امتحان کنید.
  • لطفا از گروه بندی مرتبط تری استفاده کنید.

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف محدوده را می بینید
دنبال کار هستم با جایی خواب

دنبال کار هستم با جایی خواب

کرج، شهرک ارم۳ هفته پیش

دنبال کار باجای خواب هستم

دنبال کار باجای خواب هستم

کرج، شهرک ارم۳ هفته پیش

نیاز به کار شیفت شب

نیاز به کار شیفت شب

فردیس، شهرک ارم۱ روز پیش

دنبال کار ساده هستم

دنبال کار ساده هستم

فردیس، فلکه چهارم و پنجم۱ هفته پیش

تراکت پخش کن

تراکت پخش کن

مشکین دشت۲ هفته پیش

جویای کارم

جویای کارم

مارلیک۱ روز پیش

جویای کارمناسب هستم

جویای کارمناسب هستم

مارلیک، مارلیک۱ هفته پیش

جویای کارکارگاهی هستم

جویای کارکارگاهی هستم

مارلیک، مارلیک۲ هفته پیش

مونتاژکارکردم

مونتاژکارکردم

کرج، مصباح۱ هفته پیش

جویای کار هستم

جویای کار هستم

محمدشهر، محمد شهر ولیعصر۲ روز پیش

جویای کارمعدن

جویای کارمعدن

سراسر ایران۳ هفته پیش

کارگر ساده

کارگر ساده

کرج، جهانشهر۳ هفته پیش

تراکت پخش کن هستم

تراکت پخش کن هستم

کرج، گلشهر۳ روز پیش

دنبال کار هستم

دنبال کار هستم

کرج، صفادشت۲ هفته پیش

جویای کار مکانیکی پخش و......

جویای کار مکانیکی پخش و......

کرج، آق تپه - مهرشهر۴ روز پیش

جویای کار هستم کاوه 23 سالمه

جویای کار هستم کاوه 23 سالمه

کرج، گوهردشت - فاز 1۱ هفته پیش

سوالات متداول

مزایایی مثل اضافه کار، بیمه تامین اجتماعی، بیمه بیکاری و مستمری بازنشستگی از جمله مصوباتی است که وزارت کار برای کارگران در نظر گرفته و هر سال تغییر می‌کند.

شرایط کارفرما با توجه به محیط و نوع کار متفاوت است اما به‌طور کلی مواردی مانند سلامت جسمی و ارائه گواهی سلامت طب کار، توانایی انجام کارهای تکراری و یکنواخت به مدت طولانی و اصول اخلاقی از شرایط مشترک میان کارفرماها است که هنگام استخدام کارگر ساده به آن توجه می‌کنند.

نوع کار، شرح وظایف و مسئولیت‌های کارگر، حقوق یا شرایط اضافه کاری، ساعات کار، تعطیلات و شرایط مرخصی، محل و آدرس محل انجام کار و مدت شروع و خاتمه قرارداد از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شوند.

اطلاع لحظه‌ای از جدیدترین فرصت‌های شغلی، فراهم شدن فرصت‌های بیشتر و امکان برقراری ارتباط سریع و بدون واسطه میان کارفرما و کارجو از مهم‌ترین مزایای کاریابی آنلاین است.

بله، کارجو این امکان را دارد تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.