بنر تیک شهر استخدام

استخدام نظافتچی و سرایدار در اشتراکی - جهازی ها کرج

متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد.

  • لطفا املای کلمه کلیدی خود را بررسی کنید.
  • لطفا کلمات کلیدی تری را برای جستجو امتحان کنید.
  • لطفا از گروه بندی مرتبط تری استفاده کنید.

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف محدوده را می بینید
جذب و استخدام سرایدار یا نظافتچی یکی از موقعیت‌های شغلی است که معمولا در تمامی مشاغل و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک، از کارخانجات تولیدی و صنعتی گرفته تا شرکت‌ها، بیمارستان، مراکز تجاری، پاساژ و مدارس همواره به آن نیاز دارند. این شغل به تحصیلات بالا و ویژه‌ای نیاز ندارد و طیف وسیعی از افراد جویای کار می‌توانند به عنوان نظافتچی یا سرایدار استخدام شوند. کارفرماها با توجه به نوع فعالیت مجموعه خود اقدام به استخدام سرایدار تمام وقت، قراردادی، پاره وقت یا روزمزد می‌کنند. گاهی استخدام به هر دلیلی طولانی می‌شود و فرد جویای کار تمایل به کوتاه و آسان‌تر کردن این مسیر ناهموار و تسریع در استخدام خود را دارند. هم‌چین اغلب کارفرمایان در پیدا کردن نیروی مورد نیاز خود مشکل دارند و نمی‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن فردی مناسب و با مهارت را پیدا کنند. سایت شیپور با سال‌ها تجربه در زمینه استخدام و کاریابی به‌روزترین لیست آگهی‌های استخدام نظافتچی و سرایداری با خانواده را دارد. شیپور تمامی تلاش خود را کرده است تا محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را میان سرایدار و کارفرما فراهم سازد و تنها با چند کلیک ارتباطی بدون واسطه را میان آن‌ها ایجاد کند. در شیپور آگهی‌ها از سمت کارفرمایان یا کارشناسان منابع انسانی درج‌شده و نیروی نظافتچی می‌تواند نیازمندی‌های شغلی، حقوق، بیمه و شرایط جذب را بررسی نماید و در نهایت با یک تماس یا پیام با کارفرما ارتباط بگیرد. هم‌چنین فرد جویای کار نیز این امکان را دارند تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کنند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.
نمایش بیشتر

سوالات متداول

معمولا وظایف سرایداران بسته به محیطی که در آن کار می‌کنند متغیر است. اما به‌طور کلی نظافت و تمیز کردن محیط وظیفه اصلی یک سرایدار است. وظایفی مانند آبیاری و مراقبت از باغچه، جابجایی وسایل و ابزار در ساختمان و اطمینان از قفل بودن درب‌ها نیز ممکن است به وظایف سرایدار اضافه شود.

ارتباط عمومی بالا، توانایی تامین امنیت، خواندن و نوشتن در حد متوسط، قدرت بدنی کافی، تعهد و امانت‌داری از جمله مهارت‌های لازم برای شغل سرایداری و نظافتچی است.

بله، کارجو این امکان را دارد تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.

ساختمان‌های مسکونی و اداری، بیمارستان‌، شرکت و کارخانه‌، مراکز تجاری، پاساژ و مدارس از مرسوم‌ترین محیط‌هایی است که معمولا نیاز به استخدام سرایدار دارند.

شرایط کارفرما با توجه به محیط و نوع کار متفاوت است اما به‌طور کلی مواردی مانند سلامت جسمی و ارائه گواهی سلامت طب کار، توانایی انجام کارهای تکراری و یکنواخت به مدت طولانی، اصول اخلاقی و متعهد بودن از شرایط مشترک میان کارفرماها است که هنگام استخدام سرایدار به آن توجه می‌کنند.