بنر تیک شهر ایرانیان

آگهی های خدمات تعمیرات در اصفهانیها کرج

تعمیرات انواع لوازم خانگی و صنعتی
۸

تعمیرات انواع لوازم خانگی و صنعتی

کرج، اصفهانیها۱ روز پیش

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف محدوده را می بینید
رفع خستگی خودرویتان با اکتان پلاس*
۱

رفع خستگی خودرویتان با اکتان پلاس*

کرج، قلمستان۳ هفته پیش
تعمیر بردهای الکترونیکی
۲

تعمیر بردهای الکترونیکی

کرج، ولیعصر۴ هفته پیش
کارخانه بازسازی ظروف تفلون وگرانیت
۸

کارخانه بازسازی ظروف تفلون وگرانیت

کرج، کوی کارمندان جنوبی۳ روز پیش
تعمیر لوازم پزشکی
۱

تعمیر لوازم پزشکی

کرج، کوی کارمندان جنوبی۳ ماه پیش
تعمیرات سرویس سرویسکار بخاری شومینه در محل
۲

تعمیرات سرویس سرویسکار بخاری شومینه در محل

کرج، کوی مدرس - مطهری۲ هفته پیش
تعمیرات مبلمان

تعمیرات مبلمان

کرج، کوی کارمندان شمالی۲ هفته پیش
تعمیرات ماشین الات لبنی

تعمیرات ماشین الات لبنی

کرج، مهرویلا۵ روز پیش

تمام کسب‌ و کارها با توجه به ماهیت و ویژگی خاص خود خدماتی متفاوت را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. تبلیغات، پیدا کردن مشتری و فروش از مهم‌ترین قسمت‌های هر کسب و کار و شغلی است که باید توسط کارفرما جدی گرفته شود تا به سوددهی ختم شود. شیپور با سال‌ها تجربه در امور خدمات و کسب و کار دارای کامل‌ترین و به روزترین لیست آگهی‌های کسب و کارهایی مانند آرایشگری و زیبایی، اجاره لوازم، اسباب کشی و حمل و نقل، ترجمه و تایپ، نظافت و خدمات منزل است. ما در دورانی زندگی می‌کنیم که شغل‌های خدماتی زیادی به وجود آمده است و قطعا در آینده نیز به لیست آن‌ها اضافه خواهد شد. تفاوتی ندارد که شما چه نوع فعالیت و خدماتی را ارائه می‌دهید، کافی است تا آگهی آن را در شیپور ثبت و منتشر کنید. سایت و اپلیکیشن شیپور در محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را جهت ارائه خدمات کسب و کار شما فراهم می‌سازد. هم‌چنین اگر شما فردی هستید که به دنبال دریافت خدماتی مانند تایپ و ترجمه، اجاره دستگاه، خرید و فروش عمده، مدل و خدمات آرایشگری هستید نیز می‌توانید آگهی‌های روزانه سایت شیپور را بررسی کرده و بهترین و مناسب‌ترین خدمات را دریافت نمایید.

نمایش بیشتر

سوالات متداول

خدماتی مانند آرایشگری و زیبایی، تایپ و ترجمه، خرید و فروش عمده، آموزش و تبلیغات از جمله خدمات و کسب‌وکارهای پر درآمد هستند که با توجه به میزان کیفیت، سوددهی متفاوتی خواهند داشت.

تفاوتی ندارد که شما چه نوع فعالیت و خدماتی ارائه می‌دهید، شیپور این امکان را به تمامی کسب و کارها می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند.

معمولا وظایف افرادی که در حوزه خدمات فعالیت می‌کنند سنگین بوده و وقت زیادی را از فرد می‌گیرد. هم‌چنین میزان سابقه کار و تخصص در این شغل، به ندرت تاثیر مثبتی در حقوق نیروهای خدماتی دارد.

زیرا شیپور قادر است در محیطی بدون واسطه، ارتباطی سریع و آسان را میان شما و مشتری فراهم سازد.