ساخت فروشگاه استخدام

استخدام کارگر ماهر در بنیاد کرج

متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد.

  • لطفا املای کلمه کلیدی خود را بررسی کنید.
  • لطفا کلمات کلیدی تری را برای جستجو امتحان کنید.
  • لطفا از گروه بندی مرتبط تری استفاده کنید.

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف محدوده را می بینید
کاشی کار سرامیک کار

کاشی کار سرامیک کار

کرج، حصارک بالا۴ هفته پیش
هبلکس کارم
۷

هبلکس کارم

کرج، حصارک پایین۳ هفته پیش
اپراتور سی ان سی
۳

اپراتور سی ان سی

کرج، باغستان۱ هفته پیش
اپراتور شات بلاست

اپراتور شات بلاست

کرج، عظیمیه۲ هفته پیش
بنا هستم کاشی کار سنگ کار سیمان کار

بنا هستم کاشی کار سنگ کار سیمان کار

کرج، آق تپه - مهرشهر۲ هفته پیش
بیخسکار و مرغکار هستم
۱

بیخسکار و مرغکار هستم

مشکین دشت۳ هفته پیش
رنگکاری هستم

رنگکاری هستم

کوهسار، اسلامشهر ادران۴ هفته پیش
جوشکار ماهر برق
۱

جوشکار ماهر برق

مارلیک، فردیس۱ هفته پیش
جوشکار ماهر《 آماده همکاری 》
۱

جوشکار ماهر《 آماده همکاری 》

مارلیک، مارلیک۱ هفته پیش
ترافل کار ماهر

ترافل کار ماهر

شهر جدید هشتگرد، کرج۳ هفته پیش
دنبال کار آرماتور بندی میگردم

دنبال کار آرماتور بندی میگردم

شهر جدید هشتگرد۴ هفته پیش
جوشکار ارگون جویای کار
۱

جوشکار ارگون جویای کار

هشتگرد، هشتگرد۱ روز پیش
سابقه 15 سال کار در رستوران

سابقه 15 سال کار در رستوران

هشتگرد، هشتگرد قدیم۲ هفته پیش
جوشکاری سیار
۴

جوشکاری سیار

نظرآباد۱ هفته پیش
جوشکار برق

جوشکار برق

نظرآباد۲ هفته پیش
جوشکاری برق so2

جوشکاری برق so2

اشتهارد۵ روز پیش
جذب و استخدام کارگر ماهر یکی از موقعیت‌های شغلی است که معمولا در تمامی مشاغل و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک، از کارخانجات تولیدی و صنعتی گرفته تا شرکت‌ها، مغازه‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌‌ها همواره به آن نیاز دارند. این شغل به تخصص و مهارت بیشتری نسبت به کارگر ساده نیاز دارد و فرد باید سابقه کار مرتبط با شغل مورد نظر را داشته باشد. کارفرماها با توجه به نوع فعالیت اقدام به استخدام کارگر ماهر تمام وقت، قراردادی، پاره وقت یا روزمزد می‌کنند. گاهی استخدام به هر دلیلی طولانی می‌شود و کارگرها تمایل به کوتاه و آسان‌تر کردن این مسیر ناهموار و تسریع در استخدام خود را دارند. هم‌چین اغلب کارفرما یا مدیران در پیدا کردن نیروی مورد نیاز خود مشکل دارند و نمی‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن فردی مناسب و با مهارت را پیدا کنند. سایت شیپور با سال‌ها تجربه در زمینه استخدام و کاریابی به‌روزترین لیست آگهی‌های استخدام کارگر ماهر در هر زمینه و شغلی را دارد. شیپور تمامی تلاش خود را کرده است تا محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را میان کارگر و کارفرما فراهم سازد و تنها با چند کلیک ارتباطی بدون واسطه را میان آن‌ها ایجاد کند. در شیپور آگهی‌ها از سمت کارفرمایان یا کارشناسان منابع انسانی درج‌شده و کارگر می‌تواند نیازمندی‌های شغلی، حقوق، بیمه و شرایط جذب را بررسی نماید و در نهایت با یک تماس یا پیام با کارفرما ارتباط بگیرد. هم‌چنین کارگر ماهر نیز این امکان را دارند تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کنند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.
نمایش بیشتر

سوالات متداول

شرایط کارفرما با توجه به محیط و نوع کار متفاوت است اما به‌طور کلی مواردی مانند سلامت جسمی و ارائه گواهی سلامت طب کار، میزان مهارت و تخصص، مدت سابقه کار و اصول اخلاقی از شرایط مشترک میان کارفرماها است که هنگام استخدام کارگر ماهر به آن توجه می‌کنند.

نوع کار، شرح وظایف و مسئولیت‌های کارگر، حقوق یا شرایط اضافه کاری، ساعات کار، تعطیلات و شرایط مرخصی، محل و آدرس محل انجام کار و مدت شروع و خاتمه قرارداد از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شوند.

مزایایی مثل اضافه کار، بیمه تامین اجتماعی، بیمه بیکاری و مستمری بازنشستگی از جمله مصوباتی است که وزارت کار برای کارگران در نظر گرفته و هر سال تغییر می‌کند.

اطلاع لحظه‌ای از جدیدترین فرصت‌های شغلی، فراهم شدن فرصت‌های بیشتر و امکان برقراری ارتباط سریع و بدون واسطه میان کارفرما و کارجو از مهم‌ترین مزایای کاریابی آنلاین است.

بله، کارجو این امکان را دارد تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.