تپسل- بنر اکشنی همکده- همه کتگوری

استخدام پیک و تحصیلدار در باغستان کرج

متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد.

  • لطفا املای کلمه کلیدی خود را بررسی کنید.
  • لطفا کلمات کلیدی تری را برای جستجو امتحان کنید.
  • لطفا از گروه بندی مرتبط تری استفاده کنید.

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف محدوده را می بینید
به یک پیک موتوری نیازمندیم

به یک پیک موتوری نیازمندیم

کرج، گوهردشت - فاز 1, ۱ هفته پیش
پیک موتوری
۱

پیک موتوری

کرج، گوهردشت-فاز 3, ۴ هفته پیش
استخدام پیک ایساکو

استخدام پیک ایساکو

کرج، عظیمیه, ۱ هفته پیش
پیک موتوری
۲

پیک موتوری

محمدشهر، بازار عمده فروشان پاسارگاد رستوران پاسارگاد, ۱ هفته پیش
به یک پیک نیازمندیم

به یک پیک نیازمندیم

فردیس، دهکده, ۱ هفته پیش
پیک موتوری باموتورخودشما
۲

پیک موتوری باموتورخودشما

نظرآباد, ۳ هفته پیش
جذب و استخدام پیک موتوری یکی از موقعیت‌های شغلی است که معمولا در تمامی مشاغل و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک، از کارخانجات تولیدی و صنعتی گرفته تا شرکت‌ها، رستوران‌ها، فروشگاه‌‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین همواره به آن نیاز دارند. گاهی استخدام به هر دلیلی طولانی می‌شود و کارجو تمایل به کوتاه و آسان‌تر کردن این مسیر ناهموار و تسریع در استخدام خود را دارد. هم‌چین اغلب کارفرماها یا مدیران در پیدا کردن نیروی مورد نیاز خود مشکل دارند و نمی‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن فردی مناسب و با مهارت را پیدا کنند. سایت شیپور با سال‌ها تجربه در زمینه استخدام و کاریابی به‌روزترین لیست آگهی‌های استخدام پیک یا تحصیلدار در هر زمینه و شغلی را دارد. شیپور تمامی تلاش خود را کرده است تا محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را میان کارجو و کارفرما فراهم سازد و تنها با چند کلیک ارتباطی بدون واسطه را میان آن‌ها ایجاد کند. این شغل بیشتر از هر چیزی نیاز به یک وسیله نقلیه مانند موتور، وانت یا خودرو سواری دارد تا بتوانید کالاهای مربوطه را به محل مورد نظر کارفرما برسانید. اما اگر شما هیچ‌کدام از این وسایل نقلیه را ندارید نگران نباشید. با کمی جست‌وجو در شیپور می‌توانید آگهی‌هایی را پیدا کنید که کارفرما وسیله نقلیه را در اختیار کارجو قرار می‌دهد و شما تنها نیاز است که رانندگی بلد باشید. در شیپور آگهی‌ها از سمت کارفرمایان یا کارشناسان منابع انسانی درج‌شده و کارجو می‌تواند نیازمندی‌های شغلی، حقوق، بیمه و شرایط جذب را بررسی نماید و در نهایت با یک تماس یا پیام با کارفرما ارتباط بگیرد. هم‌چنین اگر فردی قصد استخدام به عنوان پیک را دارد، می‌تواند مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کند و کارفرما پس از بررسی رزومه، با وی تماس بگیرد.
نمایش بیشتر

سوالات متداول

توان بدنی کافی برای رانندگی، مهارت بالا در رانندگی، متعهد بودن، تسلط به مسیرهای مختلف، برخورد مناسب و صبر از مهم‌ترین مهارت‌های لازم برای استخدام به عنوان یک پیک موتوری است.

رانندگی با موتور در فصول سرد و گرم سال و نداشتن امنیت شغلی کافی از جمله معایب شغل پیک موتوری است.

بله، کارجو این امکان را دارد تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.

اطلاع لحظه‌ای از جدیدترین فرصت‌های شغلی، فراهم شدن فرصت‌های بیشتر و امکان برقراری ارتباط سریع و بدون واسطه میان کارفرما و کارجو از مهم‌ترین مزایای کاریابی آنلاین است.