تپسل- بنر اکشنی همکده- همه کتگوری

استخدام حراست | نگهبان در علی آباد گونه کرج

متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد.

  • لطفا املای کلمه کلیدی خود را بررسی کنید.
  • لطفا کلمات کلیدی تری را برای جستجو امتحان کنید.
  • لطفا از گروه بندی مرتبط تری استفاده کنید.

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف محدوده را می بینید
استخدام لابی من بازنشسته

استخدام لابی من بازنشسته

کرج، چمن - مهرشهر, ۳ هفته پیش
ابیاری ونگهبانی

ابیاری ونگهبانی

مشکین دشت، خوشنام, ۱ هفته پیش
نگهبان با سابقه
۱

نگهبان با سابقه

فردیس، فردیس, ۱ هفته پیش
نگهبانی پارکینگ خودرو
۱

نگهبانی پارکینگ خودرو

کرج، حسین آباد - مهرشهر, ۲ هفته پیش
نیروی آقا ترجیحا بازنشسته جهت نگهبانی

نیروی آقا ترجیحا بازنشسته جهت نگهبانی

کرج، مهرشهر - فاز 4, ۲ روز پیش
حراست ونگهبان
۱

حراست ونگهبان

کرج، مصباح, ۳ هفته پیش
به یک نگهبان تمام وقت نیاز مندیم

به یک نگهبان تمام وقت نیاز مندیم

کرج، جهانشهر, ۳ هفته پیش
پارکبان جهت سفره اتشگاه

پارکبان جهت سفره اتشگاه

کرج، اشتراکی - جهازی ها, ۲ هفته پیش
استخدام نیرو

استخدام نیرو

کرج، عظیمیه, ۲ هفته پیش
استخدام نگهبان

استخدام نگهبان

شهر جدید هشتگرد، فاز یک, ۲ هفته پیش
استخدام نگهبان برای ساختمان در حال ساخت

استخدام نگهبان برای ساختمان در حال ساخت

نظرآباد، نظرآباد, ۱ روز پیش
جذب و استخدام نیروی حراست یا نگهبان یکی از موقعیت‌های شغلی است که معمولا در تمامی مشاغل و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک، از کارخانجات تولیدی و صنعتی گرفته تا شرکت‌ها، مغازه‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌‌ها همواره به آن نیاز دارند. این شغل به تحصیلات بالا و ویژه‌ای نیاز ندارد و طیف وسیعی از افراد جویای کار می‌توانند به عنوان نگهبان یا نیروی حراست استخدام شوند. کارفرماها با توجه به نوع فعالیت مجموعه خود اقدام به استخدام نگهبان تمام وقت، قراردادی، پاره وقت یا روزمزد در شیفت‌های مختلف می‌کنند. گاهی استخدام به هر دلیلی طولانی می‌شود و فرد جویای کار تمایل به کوتاه و آسان‌تر کردن این مسیر ناهموار و تسریع در استخدام خود را دارند. هم‌چین اغلب کارفرمایان یا مدیران در پیدا کردن نیروی مورد نیاز خود مشکل دارند و نمی‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن فردی مناسب و با مهارت را پیدا کنند. سایت شیپور با سال‌ها تجربه در زمینه استخدام و کاریابی به‌روزترین لیست آگهی‌های استخدام نگهبان، نیروی حراست و پارکبان را دارد. شیپور تمامی تلاش خود را کرده است تا محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را میان نگهبان و کارفرما فراهم سازد و تنها با چند کلیک ارتباطی بدون واسطه را میان آن‌ها ایجاد کند. در شیپور آگهی‌ها از سمت کارفرمایان یا کارشناسان منابع انسانی درج‌شده و نیروی حراست می‌تواند نیازمندی‌های شغلی، حقوق، بیمه و شرایط جذب را بررسی نماید و در نهایت با یک تماس یا پیام با کارفرما ارتباط بگیرد. هم‌چنین فرد جویای کار نیز این امکان را دارند تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کنند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.
نمایش بیشتر

سوالات متداول

نوع کار، شرح وظایف و مسئولیت‌های نگهبان، حقوق یا شرایط اضافه کاری، ساعات کار، تعطیلات و شرایط مرخصی، محل و آدرس محل انجام کار و مدت شروع و خاتمه قرارداد از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شوند.

اطلاع لحظه‌ای از جدیدترین فرصت‌های شغلی، فراهم شدن فرصت‌های بیشتر و امکان برقراری ارتباط سریع و بدون واسطه میان کارفرما و کارجو از مهم‌ترین مزایای کاریابی آنلاین است.

شرایط کارفرما با توجه به محیط و نوع کار متفاوت است اما به‌طور کلی مواردی مانند سلامت جسمی و ارائه گواهی سلامت طب کار، توانایی انجام کارهای تکراری و یکنواخت به مدت طولانی و اصول اخلاقی از شرایط مشترک میان کارفرماها است که هنگام استخدام نگهبان یا نیروی حراست به آن توجه می‌کنند.

مزایایی مثل اضافه کار، بیمه تامین اجتماعی، بیمه بیکاری و مستمری بازنشستگی از جمله مصوباتی است که وزارت کار برای آن‌ها در نظر گرفته و هر سال تغییر می‌کند.

بله، کارجو این امکان را دارد تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.