ساخت فروشگاه استخدام

استخدام کارگر ساده در ایران

کارگری ساده
۱

کارگری ساده

جوادیه فلاحدقایقی پیش
تعداد 5نفرکارگر

تعداد 5نفرکارگر

سورانساعاتی پیش
جویای کار دربسته بندی منزل خودم هستم

جویای کار دربسته بندی منزل خودم هستم

شیراز، منطقه هوایی دورانساعاتی پیش
شاگردهستم کاشکارنماکاری

شاگردهستم کاشکارنماکاری

مهاباد، شهرک صبا کوی دانش فوری بیکارمساعاتی پیش
کارگر ساده..

کارگر ساده..

گرگان، گرگانساعاتی پیش
دنبال کار هستم

دنبال کار هستم

تویسرکانساعاتی پیش
دنبال کار هستم با حقوق مناسب خوب باشه

دنبال کار هستم با حقوق مناسب خوب باشه

مهاباد، تپه کاودانساعاتی پیش
به دنبال کارمیگردم حفاری باشه

به دنبال کارمیگردم حفاری باشه

آق قلا، آق قلاساعاتی پیش
کارگر ساده

کارگر ساده

خمینی شهرساعاتی پیش
دو نفریم جویای کار در شهرک ربط
۱

دو نفریم جویای کار در شهرک ربط

سردشت، شهرک ربط و سردشتساعاتی پیش
جویای کار در شهریار

جویای کار در شهریار

شهریارساعاتی پیش
اقا هستم بصورت روزانه دنبال کار هستم

اقا هستم بصورت روزانه دنبال کار هستم

تهران، صادقیهساعاتی پیش
تراکت پخش کن

تراکت پخش کن

قزوینساعاتی پیش
دنبال کار میکردم

دنبال کار میکردم

بجنوردساعاتی پیش
جویای کاردر منزل

جویای کاردر منزل

ابهرساعاتی پیش
جذب و استخدام کارگر ساده یکی از موقعیت‌های شغلی است که معمولا در تمامی مشاغل و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک، از کارخانجات تولیدی و صنعتی گرفته تا شرکت‌ها، مغازه‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌‌ها همواره به آن نیاز دارند. این شغل به تحصیلات بالا و تخصص و مهارت خاص و ویژه‌ای هم نیاز ندارد و طیف وسیعی از افراد جویای کار می‌توانند به عنوان کارگر استخدام شوند. کارفرماها با توجه به نوع فعالیت اقدام به استخدام کارگر ساده تمام وقت، قراردادی، پاره وقت یا روزمزد می‌کنند. گاهی استخدام به هر دلیلی طولانی می‌شود و کارگرها تمایل به کوتاه و آسان‌تر کردن این مسیر ناهموار و تسریع در استخدام خود را دارند. هم‌چین اغلب کارفرما یا مدیران در پیدا کردن نیروی مورد نیاز خود مشکل دارند و نمی‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن فردی مناسب و با مهارت را پیدا کنند. سایت شیپور با سال‌ها تجربه در زمینه استخدام و کاریابی به‌روزترین لیست آگهی‌های استخدام کارگر ساده را دارد. شیپور تمامی تلاش خود را کرده است تا محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را میان کارگر و کارفرما فراهم سازد و تنها با چند کلیک ارتباطی بدون واسطه را میان آن‌ها ایجاد کند. در شیپور آگهی‌ها از سمت کارفرمایان یا کارشناسان منابع انسانی درج‌شده و کارگر می‌تواند نیازمندی‌های شغلی، حقوق، بیمه و شرایط جذب را بررسی نماید و در نهایت با یک تماس یا پیام با کارفرما ارتباط بگیرد. هم‌چنین کارگر ساده نیز این امکان را دارند تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کنند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.
نمایش بیشتر

سوالات متداول

مزایایی مثل اضافه کار، بیمه تامین اجتماعی، بیمه بیکاری و مستمری بازنشستگی از جمله مصوباتی است که وزارت کار برای کارگران در نظر گرفته و هر سال تغییر می‌کند.

شرایط کارفرما با توجه به محیط و نوع کار متفاوت است اما به‌طور کلی مواردی مانند سلامت جسمی و ارائه گواهی سلامت طب کار، توانایی انجام کارهای تکراری و یکنواخت به مدت طولانی و اصول اخلاقی از شرایط مشترک میان کارفرماها است که هنگام استخدام کارگر ساده به آن توجه می‌کنند.

نوع کار، شرح وظایف و مسئولیت‌های کارگر، حقوق یا شرایط اضافه کاری، ساعات کار، تعطیلات و شرایط مرخصی، محل و آدرس محل انجام کار و مدت شروع و خاتمه قرارداد از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شوند.

اطلاع لحظه‌ای از جدیدترین فرصت‌های شغلی، فراهم شدن فرصت‌های بیشتر و امکان برقراری ارتباط سریع و بدون واسطه میان کارفرما و کارجو از مهم‌ترین مزایای کاریابی آنلاین است.

بله، کارجو این امکان را دارد تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.