استخدام کارگر ساده در چهارباغ

(۳۷ آگهی)
جذب و استخدام کارگر ساده یکی از موقعیت‌های شغلی است که معمولا در تمامی مشاغل و کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک، از کارخانجات تولیدی و صنعتی گرفته تا شرکت‌ها، مغازه‌ها، رستوران‌ها و فروشگاه‌‌ها همواره به آن نیاز دارند. این شغل به تحصیلات بالا و تخصص و مهارت خاص و ویژه‌ای هم نیاز ندارد و طیف وسیعی از افراد جویای کار می‌توانند به عنوان کارگر استخدام شوند. کارفرماها با توجه به نوع فعالیت اقدام به استخدام کارگر ساده تمام وقت، قراردادی، پاره وقت یا روزمزد می‌کنند. گاهی استخدام به هر دلیلی طولانی می‌شود و کارگرها تمایل به کوتاه و آسان‌تر کردن این مسیر ناهموار و تسریع در استخدام خود را دارند. هم‌چین اغلب کارفرما یا مدیران در پیدا کردن نیروی مورد نیاز خود مشکل دارند و نمی‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن فردی مناسب و با مهارت را پیدا کنند. سایت شیپور با سال‌ها تجربه در زمینه استخدام و کاریابی به‌روزترین لیست آگهی‌های استخدام کارگر ساده را دارد. شیپور تمامی تلاش خود را کرده است تا محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را میان کارگر و کارفرما فراهم سازد و تنها با چند کلیک ارتباطی بدون واسطه را میان آن‌ها ایجاد کند. در شیپور آگهی‌ها از سمت کارفرمایان یا کارشناسان منابع انسانی درج‌شده و کارگر می‌تواند نیازمندی‌های شغلی، حقوق، بیمه و شرایط جذب را بررسی نماید و در نهایت با یک تماس یا پیام با کارفرما ارتباط بگیرد. هم‌چنین کارگر ساده نیز این امکان را دارند تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کنند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.
نمایش بیشتر
ساخت فروشگاه استخدام
واقعا نیازمندم به کار

واقعا نیازمندم به کار

چهارباغ، خیابان بهشتی خیابان ارغوان۲ هفته پیش

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف چهارباغ را می بینید
دونبال کارهستم

دونبال کارهستم

کمال شهر، خرمدشت۱ هفته پیش

تراکت پخش کن هستم

تراکت پخش کن هستم

کرج، بلوار ارم - مهرشهر۴ هفته پیش

دنبال کار میگردم تهران

دنبال کار میگردم تهران

کرج، حصارک پایینساعاتی پیش

کارپیداکردن

کارپیداکردن

کرج، گلشهر۱ هفته پیش

تراکت پخش کن هستم

تراکت پخش کن هستم

کرج، گلشهر۳ هفته پیش

جویای کارمعدن

جویای کارمعدن

سراسر ایران۲ هفته پیش

کارجو هستم

کارجو هستم

محمدشهر۴ هفته پیش

کارگر ساده

کارگر ساده

کرج، جهانشهر۲ هفته پیش

جویای کارم

جویای کارم

کرج، کارخانه قند۱ هفته پیش

کاشی کاری محمدی

کاشی کاری محمدی

ماهدشت، ماهدشتساعاتی پیش

تراکت پخش کن

تراکت پخش کن

مشکین دشت۶ روز پیش

مونتاژکارکردم

مونتاژکارکردم

کرج، مصباح۵ روز پیش

تراکت پخش کن هستم

تراکت پخش کن هستم

کرج، حسن آباد۱ روز پیش

جویای کار هستم

جویای کار هستم

فردیس، فردیسساعاتی پیش

دنبال کار ساده هستم

دنبال کار ساده هستم

فردیس، فلکه چهارم و پنجم۴ روز پیش

جویا کار هستم

جویا کار هستم

فردیس، دریانیه۱ هفته پیش

سوالات متداول

مزایایی مثل اضافه کار، بیمه تامین اجتماعی، بیمه بیکاری و مستمری بازنشستگی از جمله مصوباتی است که وزارت کار برای کارگران در نظر گرفته و هر سال تغییر می‌کند.

شرایط کارفرما با توجه به محیط و نوع کار متفاوت است اما به‌طور کلی مواردی مانند سلامت جسمی و ارائه گواهی سلامت طب کار، توانایی انجام کارهای تکراری و یکنواخت به مدت طولانی و اصول اخلاقی از شرایط مشترک میان کارفرماها است که هنگام استخدام کارگر ساده به آن توجه می‌کنند.

نوع کار، شرح وظایف و مسئولیت‌های کارگر، حقوق یا شرایط اضافه کاری، ساعات کار، تعطیلات و شرایط مرخصی، محل و آدرس محل انجام کار و مدت شروع و خاتمه قرارداد از مواردی است که باید در قرارداد ذکر شوند.

اطلاع لحظه‌ای از جدیدترین فرصت‌های شغلی، فراهم شدن فرصت‌های بیشتر و امکان برقراری ارتباط سریع و بدون واسطه میان کارفرما و کارجو از مهم‌ترین مزایای کاریابی آنلاین است.

بله، کارجو این امکان را دارد تا مهارت‌ها و شرایط خود را در قالب آگهی در شیپور ثبت کند تا کارفرما پس از بررسی رزومه، با آن‌ها تماس بگیرد.