آگهی های قایق و تفریحات آبی در چهارباغ

(۱ آگهی)
شیپور دارای کامل‌ترین و به‌روزترین لیست آگهی‌های خرید قایق موتوری، قایق تفریحی، قایق ماهیگیری، جت اسکی و سایر لوازم تفریحات آبی بوده و با سال‌ها تجربه در این زمینه می‌تواند به سریع‌تر شدن معاملات شما کمک کند. مهم‌ترین نکته هنگام خرید قایق این است که هدف خود را به درستی بشناسید تا بتوانید مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. هم‌چنین باید نکاتی مانند تعداد افراد، داشتن یا نداشت یدک‌کش برای حمل قایق، موقعیت مکانی و محل پارک‌کردن را به دقت بررسی کنید زیرا تمامی این موارد در انتخاب اندازه قایق و مدل آن تاثیرگذار خواهد بود. در خرید قایق برخلاف خرید اتومبیل، اغلب چندین هزینه اضافی وجود دارد که در قیمت اولیه ذکر نشده است. بیمه، هزینه ثبت قایق، لوازم جانبی، پارکینگ و نگهداری از جمله هزینه‌های اضافی خرید قایق است که باید در ابتدای معامله درباره آن‌ها با مالک گفت‌وگو کنید. تفاوتی ندارد که به دنبال چه نوع قایقی هستید، قایق موتوری دست دوم یا یک قایق تفریحی شیک و نو، شیپور در این زمینه می‌تواند همراهتان باشد و این امکان را برای شما فراهم کند تا به سرعت آگهی‌های مرتبط را بررسی کرده و بدون هیچ‌گونه واسطه‌ معامله‌ای مطلوب را انجام دهید.
نمایش بیشتر
ترنزکشن - زمین از 200 تا 2 میلیارد - بنر

متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد.

  • لطفا املای کلمه کلیدی خود را بررسی کنید.
  • لطفا کلمات کلیدی تری را برای جستجو امتحان کنید.
  • لطفا از گروه بندی مرتبط تری استفاده کنید.

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف چهارباغ را می بینید
قایق تفریحی

قایق تفریحی

قیمت توافقی
کرج، مهرشهر فازهای 1، 2 و 3۲ هفته پیش

سوالات متداول

نکاتی مانند تعداد افراد، داشتن یا نداشت یدک‌کش برای حمل قایق، موقعیت مکانی و محل پارک‌کردن از مهم‌ترین نکاتی است که در انتخاب اندازه قایق تاثیرگذار خواهد بود.

بیمه، هزینه ثبت قایق، لوازم جانبی، پارکینگ و نگهداری از جمله هزینه‌های اضافی خرید قایق است که باید در ابتدای معامله درباره آن‌ها با مالک گفت‌وگو کنید.

از رایج‌ترین کاربردهای قایق‌ می‌توان به مواردی مانند مسافربری، باربری، یدک کش ماهیگیری و حمل‌ونقل اشاره کرد.

به یاد داشته باشید که شیپور تنها یک واسطه است و فروشنده نیست. اما روزانه هزاران آگهی خرید قایق موتوری دست دوم در شیپور ثبت می‌شود که می‌توانید با بررسی آن‌ها بهترین گزینه را انتخاب و خریداری نمایید.

زیرا شیپور به عنوان یک واسط به شما کمک می‌کند تا جدیدترین آگهی‌های خریدوفروش انواع قایق موتوری، تفریحی و جت اسکی را بررسی کنید و سریع‌ و راحت، بهترین گزینه را انتخاب نمایید