آگهی های مایکروویو و مایکروفر در مارلیک

(۱۵ آگهی)
خرید لوازم برقی خانه و آشپزخانه از مهم‌ترین بخش‌های خرید منزل است که به دقت و حوصله زیادی نیاز دارد و نباید سرسری گرفته شود. در بازار مدل و برندهای متنوعی وجود دارد که ممکن است انتخاب را برای شما دشوار کند، به همین دلیل نیاز است که قبل از خرید، در مورد دستگاه و برند آن تحقیق کرده و مدل‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. وسایل برقی دنیای متنوعی دارند که شاید در نگاه اول شما را برای خرید وسوسه کنند. اما برای خرید لوازم برقی آشپزخانه باید به ضروری بودن این وسایل، فضا و متراژ آشپزخانه و بودجه خود توجه کنید. از ضروری‌ترین وسایل برقی برای آشپزخانه می‌توان به یخچال، فریزر، لباسشویی،ظرفشویی، چای‌ساز، اجاق گاز یا گاز رومیزی، فر، ماکروفر یا ماکروویو اشاره کرد. هر وسیله برقی حتی اگر نو باشد، باید به خوبی چک شود تا هیچ مشکلی نداشته باشد. در مورد وسایل برقی دست دوم آشپزخانه که مدام استفاده می‌شوند و معمولا بدون گارانتی هستند، رعایت این نکته بسیار اهمیت بیشتری دارد. اما شما می‌توانید به عنوان خریدار لوازم برقی خانه دست دوم از فروشنده تقاضا کنید که در صورت امکان، به مدت مشخصی محصول را تست کنید تا از سالم‌بودن آن مطمئن شوید. سایت و اپلیکیشن شیپور در محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را جهت خرید و فروش وسایل برقی خانه و آشپزخانه فراهم می‌سازد. تفاوتی ندارد که شما به دنبال خرید یک لباسشویی دست دوم هستید یا یک ماکروفر ارزان، در شیپور می‌توانید جدیدترین آگهی‌های وسایل برقی دست دوم و نو برندهای مختلف را بررسی و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید و در سریع‌ترین زمان، بدون واسطه بخرید.
نمایش بیشتر
ساخت فروشگاه در دسته بندی لوازم خانگی در شیپور
ماکروفر الجی

ماکروفر الجی

۱۴,۰۰۰,۰۰۰
مارلیک۲ هفته پیش

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف مارلیک را می بینید
ماکروفرکنوود

ماکروفرکنوود

۵,۰۰۰,۰۰۰
فردیس، قریشی شمالی۳ هفته پیش

اون توستر.همیلتن

اون توستر.همیلتن

۸۵۰,۰۰۰
مشکین دشت، مشکین دشت۱ هفته پیش

ماکروفر بوتان نیاز به تعمیر

ماکروفر بوتان نیاز به تعمیر

قیمت توافقی
محمدشهر، مشگین دشت۲ روز پیش

ماکروویو ناسیونال ژاپن

ماکروویو ناسیونال ژاپن

۷,۵۰۰,۰۰۰
کرج، شهرک بنفشه۲ روز پیش

مایکروفر ال جی 42لیتر

مایکروفر ال جی 42لیتر

قیمت توافقی
کرج، شهرک بنفشه۲ هفته پیش

مایکرو ویو LG 42 لیتر

مایکرو ویو LG 42 لیتر

۳,۵۰۰,۰۰۰
کرج، شهرک بنفشه۴ هفته پیش

مایکرو ویو دوو

مایکرو ویو دوو

۴,۰۰۰,۰۰۰
کرج، بلوار ارم - مهرشهر۱ هفته پیش

سولاردم ال جی اصل کره

سولاردم ال جی اصل کره

۱۷,۰۰۰,۰۰۰
کرج، گلشهر۲ هفته پیش

ماکروفر ال جی

ماکروفر ال جی

۵,۰۰۰,۰۰۰
کرج، کرج نو۳ هفته پیش

ماکروفر الجی

ماکروفر الجی

۲,۰۰۰,۰۰۰
کرج۲ هفته پیش

مایکروویو سامسونگ سامی 12 35 لیتری

مایکروویو سامسونگ سامی 12 35 لیتری

۲۰,۰۰۰,۰۰۰
کرج، گوهردشت - فاز 2۲ هفته پیش

فر تو کار برقی

فر تو کار برقی

۱۰,۰۰۰,۰۰۰
کرج، باغستان۲ هفته پیش

مایکروویو آدمیرال MWG.A-422W

مایکروویو آدمیرال MWG.A-422W

۵,۰۰۰,۰۰۰
ساوجبلاغ۱ هفته پیش

فر برقی دو قلوی آلتون نو نو همراه با گارانتی

فر برقی دو قلوی آلتون نو نو همراه با گارانتی

۱۴,۰۰۰,۰۰۰
شهر جدید هشتگرد۱ هفته پیش

سوالات متداول

معمولا اگر مدت زمان زیادی از خرید آن کالا گذشته باشد گارانتی ندارد. اما شما می‌توانید به عنوان خریدار لوازم برقی خانه دست دوم از فروشنده تقاضا کنید که در صورت امکان، به مدت مشخصی محصول را تست کنید تا از سالم‌بودن آن مطمئن شوید.

وسایل برقی دنیای متنوعی دارند که شاید در نگاه اول شما را برای خرید وسوسه کنند. اما برای خرید لوازم برقی آشپزخانه باید به ضروری بودن این وسایل، فضا و متراژ آشپزخانه و بودجه خود توجه کنید. از ضروری‌ترین وسایل برقی برای آشپزخانه می‌توان به یخچال، فریزر، لباسشویی،ظرفشویی، چای‌ساز، اجاق گاز یا گاز رومیزی، فر، ماکروفر یا ماکروویو اشاره کرد.

بررسی هر نوع از وسایل برقی دست دوم در هنگام خرید با یکدیگر متفاوت است اما به طور کلی باید برچسب انرژی، سالم بودن بدنه و میزان سروصدای تولیدی را حتما از نزدیک بررسی کنید. خرید لوازم برقی ریسک‌های زیادی دارد اما با رعایت این نکات می‌توانید آن را به حداقل برسانید.

بوش، سامسونگ، ال‌جی، تفال، دوو، امرسان، پارس خزر، اسنوا، هیمالیا و جی‌پلاس از محبوب‌ترین برندها در ایران هستند که می‌توانید آگهی‌های آن را در شیپور ببینید و با یکدیگر مقایسه کنید.