آگهی های مایکروویو و مایکروفر در مارلیک

(۱۶ آگهی)
ساخت فروشگاه در دسته بندی لوازم خانگی در شیپور
سولاردم ماکرو دلمونتی ایتالیا

سولاردم ماکرو دلمونتی ایتالیا

۵,۳۰۰,۰۰۰
مارلیک۳ هفته پیش

مشاهده آگهی های اطراف

در ادامه آگهی های اطراف مارلیک را می بینید
سولاردوووم ال جی اصل کره

سولاردوووم ال جی اصل کره

۹,۰۰۰,۰۰۰
فردیس، قریشی شمالی۳ هفته پیش
ماکروفر ال جی اصل

ماکروفر ال جی اصل

۵,۰۰۰,۰۰۰
فردیس، فلکه اول و دوم۳ هفته پیش
ماکروویو گوسونیک

ماکروویو گوسونیک

۴,۸۰۰,۰۰۰
فردیس۴ هفته پیش
ماکروویو فلر

ماکروویو فلر

۵,۰۰۰,۰۰۰
مشکین دشت، مشکین دشت۲ هفته پیش
ماکروفرهانسونگ

ماکروفرهانسونگ

۳,۵۰۰,۰۰۰
محمدشهر۱ هفته پیش
ماکروویو(توستر)گاسونیک

ماکروویو(توستر)گاسونیک

۲,۰۰۰,۰۰۰
کرج، آق تپه - مهرشهر۱ هفته پیش
سلاردم برقی

سلاردم برقی

۶,۵۰۰,۰۰۰
کرج، هزارواحدی۳ هفته پیش
ماکروویو سولاردم LG اصل کره

ماکروویو سولاردم LG اصل کره

۶۰,۰۰۰,۰۰۰
کرج، نبوت۳ هفته پیش
مایکروویو سولاردام ال جی اصل کره گلدیران

مایکروویو سولاردام ال جی اصل کره گلدیران

۲۸,۰۰۰,۰۰۰
کرج، شاهین ویلا۲ هفته پیش
سولاردوم ال جی

سولاردوم ال جی

۲۰,۰۰۰,۰۰۰
کرج، اشتراکی - جهازی ها۴ هفته پیش
مایکروویو (سولاردام) سامسونگ مدل سامی 12 .40 لیتری

مایکروویو (سولاردام) سامسونگ مدل سامی 12 .40 لیتری

۱۵,۰۰۰,۰۰۰
کرج، گوهردشت - فاز 2۳ هفته پیش
مایکروفر سالم

مایکروفر سالم

۲,۳۰۰,۰۰۰
کرج، باغستان۳ روز پیش
سولاردوم ال جی

سولاردوم ال جی

۲۰,۰۰۰,۰۰۰
کرج، باغستان۳ هفته پیش
ماکروویو وگوشت کوب برقی

ماکروویو وگوشت کوب برقی

۸۰۰,۰۰۰
ساوجبلاغ، ابیک۳ روز پیش
خرید لوازم برقی خانه و آشپزخانه از مهم‌ترین بخش‌های خرید منزل است که به دقت و حوصله زیادی نیاز دارد و نباید سرسری گرفته شود. در بازار مدل و برندهای متنوعی وجود دارد که ممکن است انتخاب را برای شما دشوار کند، به همین دلیل نیاز است که قبل از خرید، در مورد دستگاه و برند آن تحقیق کرده و مدل‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. وسایل برقی دنیای متنوعی دارند که شاید در نگاه اول شما را برای خرید وسوسه کنند. اما برای خرید لوازم برقی آشپزخانه باید به ضروری بودن این وسایل، فضا و متراژ آشپزخانه و بودجه خود توجه کنید. از ضروری‌ترین وسایل برقی برای آشپزخانه می‌توان به یخچال، فریزر، لباسشویی،ظرفشویی، چای‌ساز، اجاق گاز یا گاز رومیزی، فر، ماکروفر یا ماکروویو اشاره کرد. هر وسیله برقی حتی اگر نو باشد، باید به خوبی چک شود تا هیچ مشکلی نداشته باشد. در مورد وسایل برقی دست دوم آشپزخانه که مدام استفاده می‌شوند و معمولا بدون گارانتی هستند، رعایت این نکته بسیار اهمیت بیشتری دارد. اما شما می‌توانید به عنوان خریدار لوازم برقی خانه دست دوم از فروشنده تقاضا کنید که در صورت امکان، به مدت مشخصی محصول را تست کنید تا از سالم‌بودن آن مطمئن شوید. سایت و اپلیکیشن شیپور در محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را جهت خرید و فروش وسایل برقی خانه و آشپزخانه فراهم می‌سازد. تفاوتی ندارد که شما به دنبال خرید یک لباسشویی دست دوم هستید یا یک ماکروفر ارزان، در شیپور می‌توانید جدیدترین آگهی‌های وسایل برقی دست دوم و نو برندهای مختلف را بررسی و مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید و در سریع‌ترین زمان، بدون واسطه بخرید.
نمایش بیشتر

سوالات متداول

معمولا اگر مدت زمان زیادی از خرید آن کالا گذشته باشد گارانتی ندارد. اما شما می‌توانید به عنوان خریدار لوازم برقی خانه دست دوم از فروشنده تقاضا کنید که در صورت امکان، به مدت مشخصی محصول را تست کنید تا از سالم‌بودن آن مطمئن شوید.

وسایل برقی دنیای متنوعی دارند که شاید در نگاه اول شما را برای خرید وسوسه کنند. اما برای خرید لوازم برقی آشپزخانه باید به ضروری بودن این وسایل، فضا و متراژ آشپزخانه و بودجه خود توجه کنید. از ضروری‌ترین وسایل برقی برای آشپزخانه می‌توان به یخچال، فریزر، لباسشویی،ظرفشویی، چای‌ساز، اجاق گاز یا گاز رومیزی، فر، ماکروفر یا ماکروویو اشاره کرد.

بررسی هر نوع از وسایل برقی دست دوم در هنگام خرید با یکدیگر متفاوت است اما به طور کلی باید برچسب انرژی، سالم بودن بدنه و میزان سروصدای تولیدی را حتما از نزدیک بررسی کنید. خرید لوازم برقی ریسک‌های زیادی دارد اما با رعایت این نکات می‌توانید آن را به حداقل برسانید.

بوش، سامسونگ، ال‌جی، تفال، دوو، امرسان، پارس خزر، اسنوا، هیمالیا و جی‌پلاس از محبوب‌ترین برندها در ایران هستند که می‌توانید آگهی‌های آن را در شیپور ببینید و با یکدیگر مقایسه کنید.