فیلترها شهر: کرج محله: قلمستان سایر املاک
ساخت فروشگاه املاک آنلاین

سایر املاک در قلمستان کرج

شیپور با سال‌ها تجربه در امور املاک و مسکن دارای کامل‌ترین و به روزترین لیست آگهی‌های خرید و فروش، رهن و اجاره خانه، آپارتمان و پارکینگ‌های مسکونی است. سایت و اپلیکیشن شیپور در محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را برای شما فراهم می‌سازد. شیپور به شما این امکان را می‌دهد تا بهترین و مجرب‌ترین مشاورین املاک را شناسایی کرده و از آن‌ها مشاوره بگیرید. در واقع سریع‌ترین روش ممکن برای خرید و یا اجاره ملک مورد نظر شما است. علاوه بر آن اگر قصد فروش یا اجاره دادن ملک خود را دارید و مالک هستید نیز با ثبت آگهی در قسمت املاک شیپور، می‌توانید باعث بیشتر دیده شدن فایل ملکی خود شوید. تفاوتی ندارد که به دنبال اجاره یک پارکینگ مسقف هستید یا یک معدن، شیپور به شما کمک می‌کند تا با جست‌وجو میان هزاران آگهی مناسب‌ترین گزینه را برای خود بیابید.

نمایش بیشتر

متاسفانه نتیجه‌ای پیدا نشد.

●   لطفا املای کلمه کلیدی خود را بررسی کنید.
●   لطفا کلمات کلیدی تری را برای جستجو امتحان کنید.
●   لطفا از گروه بندی مرتبط تری استفاده کنید.


نمایش همه آگهی‌ها

سوالات متداول

ملک ورثه‌ای به چه نوع ملکی گفته می‌شود؟

ملکی ورثه‌ای است که صاحب آن فوت شده باشد و مطابق با قانون، به وراث شخص فوت شده رسیده است. اگر بیش از یک ورثه وجود داشته باشد، وراث نسبت به ملک به جای مانده از متوفی، مالکیت مشاع دارند.

ملک ورثه‌ای بخریم یا نه؟

بله، خرید و فروش ملک موروثی از نظر قانونی مشکلی ندارد. اما دارای نکات مهمی است که اگر به آن توجه نشود، ممکن است ضرر و زیان زیادی برای خریدار به همراه داشته باشد. پس بهتر است از مشاورین املاک مجرب و باتجربه کمک بگیرید.

آیا تمام وراث زمان خرید و فروش ملک موروثی باید حضور داشته باشند؟

بله، در صورتی که یک یا چند نفر از وراث در هنگام تنظیم مبایعه‌نامه حضور نداشته باشند و یا بنا به دلایلی مخالفت نموده و حاضر به فروش سهم خود نباشند، در آن صورت خریدار با مشکلات بسیار جدی مواجه خواهد شد.

در هنگام معامله ملک موروثی باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

معامله املاک ورثه‌ای نکات بسیار مهمی همچون احراز مالکیت، مبایعه نامه، اموال صغیر و وصیت نامه دارد که باید به تمامی آن‌ها توجه داشته باشید.

چگونه ملک ورثه‌ای بخریم که یکی از وراث راضی به فروختن سهم خود نیست؟

در حالتی که یک نفر از وراث اجازه فروش ملک ورثه‌ای را نمی‌دهد و از خرید سهم دیگران نیز خودداری می‌نماید، باید به دادگاه مراجعه کرده و مجوز فروش را از آن جا دریافت نمود.

بازگشت به بالا