فیلترها شهر: اشتهارد خرید و فروش خانه و آپارتمان

خرید و فروش خانه و آپارتمان در اشتهارد

(۶,۶۱۹ آگهی)

سرمایه گذاری در مسکن و خرید و فروش خانه و آپارتمان در اشتهارد یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای حفظ سرمایه است. برای داشتن سرمایه گذاری مناسب در مسکن باید هدف خود را مشخص کرده و با دانش کافی برای رسیدن به آن قدم بردارید. شیپور با سال‌ها تجربه در امور خرید و فروش آپارتمان، خانه نوساز یا کلنگی و ویلا در اشتهارد می‌تواند در تمام طول این مسیر همراه شما باشد و تجربه‌ای متفاوت را برای شما ثبت کند. با جست‌وجو در میان هزاران آگهی فعال و تایید شده در شیپور می‌توانید مناسب‌ترین و ارزان‌ترین خانه یا آپارتمان را انتخاب و خریداری کنید. هم‌چینین اگر قصد فروش ملک خود را دارید نیز با ثبت آگهی در املاک آنلاین شیپور، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن آن را بفروشید. در این مسیر می‌توانید از کمک و مشاوره با تجربه‌ترین مشاورین املاک خرید و فروش خانه و آپارتمان در اشتهارد نیز بهره گرفته و با خیال راحت خرید یا فروش ملک خود را انجام دهید.

نمایش بیشتر
ساخت فروشگاه املاک-شیپور

آپارتمان 85 متری

البرز، اشتهارد، مسکن مهر خیابان دوم کوچه میلاد خسروی

۷۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تماس

فروش آپارتمان

البرز، ساوجبلاغ، هشتگرد شهرک بعثت هفتدتیر شمالی خیابان 20متری شهریار

۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تماس

سوالات متداول

سند قولنامه ای چیست؟

قولنامه نوعی سند عادی است که توسط اداره ثبت اسناد تنظیم نشده و رسمی نیست. درواقع با توافق طرفین معامله، توسط مشاورین املاک نوشته شده است.

آیا ملک قولنامه ای معتبر است؟

قولنامه یک سند عادی به حساب می‌آید. هر چند اسناد عادی در مراجع قضایی اعتبار کمتری نسبت به اسناد رسمی دارند اما به هر حال اسناد معتبری هستند و در دادگاه می‌توان به آن‌ها استناد نمود.

معایب خرید خانه قولنامه ای چیست؟

در خرید و فروش ملک قولنامه ای ممکن است فروشنده، مالک واقعی نباشد. هم‌چنین امکان دارد مالک، خانه را به بیش از یک نفر بفروشد. برای جلوگیری از هر گونه مشکلی باید پیگیر سلسله قولنامه‌های ملک باشید. یعنی باید از فروشنده بخواهید که قولنامه‌های پیشین را در اختیار شما قرار دهد.

تفاوت قیمت خانه سنددار و قولنامه ای چقدر است؟

شما می‌توانید ملک قولنامه‌ای را با قیمت پایین‌تر از عرف بازار خریداری کنید. ارزش ملک بعد از سند دار شدن حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.

شرایط معامله در خانه‌های قولنامه‌ای که چندین مالک دارند به چه صورت است؟

در هنگام عقد قرارد ملک قولنامه‌ای که دارای چند مالک است باید همه مالکان به عنوان فروشنده زیر قولنامه را امضا کنند تا جنبه قانونی در معامله به وجود آید. البته امضای یک نفر از مالکین که از تمام مالکان دیگر دارای وکالت رسمی باشد نیز در قرارداد کفایت خواهد کرد.

بازگشت به بالا