• تحویل درب منزل / ضمانت بازگشت وجه

کرم 8کاره شمعدانی(ضد لک و روشنکننده قوی)

285,000 تومان
البرز، کرج، گوهردشت-فاز 3


وضعیت کالا نو

این کرم یکی از بهترین و معروفترین کرم های موجود می باشد که به عنوان اکسیر جادویی 8 کاره و یا کرم شمعدانی شناخته میشود. محتوای این کرم درون یک قوطی کوچک قرار دارد و به عنوان کرم شب هم معروف است. پیشنهاد میکنیم همراه با این کرم اقدام به تهیه یک صابون مناسب برای شستن آن بعد از استفاده کنید، اغلب مصرف کنندگان کرم شمعدانی از صابون زردچوبه برای شستن صبحگاهی آن استفاده میکنند.
این کرم به این دلیل به کرم شب 8 کاره معروف است که تقریبا بسیاری از عوارض پوستی را از بین میبرد و جوانی و زیبایی را برای شما ایجاد میکند. کرم شمعدانی اصل سالهاست که در بین بسیاری از خانم ها شناخته شده است و حتی میتوان آن را از کرم معجزه هم کمی قدیمی تر دانست و همچنین محبوبیت آن مانند کرم های معروف است و در ایران با استقبال زیادی مواجه شده است، نوشته های روی کرم نشان دهنده این است که این کرم یک کرم ایرانی بوده و جدای از ایران در بسیاری از کشورهای همسایه هم شناخته شده است.
خواص و تاثیرات کرم شمعدانی :

رفع و از بین بردن کک و مک ها : یکی از کارهای این کرم 8 کاره از بین بردن کک و مک های پوستی است که در اثر عوامل مختلفی ایجاد شده است. معمولا بیشترین کک ها در اثر آفتاب سوختگی، ویژگی های ژنتیکی و بارداری یا آلودگی های هوا ایجاد میگردد که شمعدانی توانسته است تاثیر و عملکرد خوبی در محو کردن و از بین بردن آنها داشته باشد.

رفع تیرگی های صورت وبدن : تیرگی های مختلف روی سطح پوست را در قسمت های مختلفی از بدن میتوان مشاهده کرد. گاهی این تیرگی ها روی صورت و گاهی روی بدن می باشد که با اکسیر شمعدانی میتوان آنها را رفع کرد.

جلوگیری و پیشگیری از تیره و کدر شدن رنگ پوست : رنگ پوست که در اثر عوامل مختلفی از قبیل بالا رفتن سن و یا ویژگی های ژنتیکی و یا آفتاب سوختگی تیره و کدر میشود را میتوان با استفاده از این کرم شمعدانی اصل به کاهش و از بین بردن و همچنین جلوگیری از ایجاد آنها اقدام کرد.

بهترین رطوبت رسان و مرطوب کننده پوست : پوست بدن همواره در معرض هوای محیط و... قرار دارد و نیاز به یک مرطوب کننده دارد که رطوبت مورد نیاز پوست را تامین کند. اگر پوست شما علاوه بر کک و لک و یا تیرگی و جوشهای پوستی دارای خشکی است میتوان با استفاده از این کرم علاوه بر از بین بردن عارضه های پوستی رطوبت پوست را هم تا حدی تامین کرد. البته اگر پوست شما به طور طبیعی خشک است پیشنهاد میکنیم برای شستن صبحگاهی آن از صابون یا شامپوی بچه استفاده کنید.

دارای ویژگی ضد آفتاب با درجه شاخص SPF30 : این کرم به کرم شب معروف است، اما تولید کننده بر روی آن عبارت ویژگی ضد آفتاب با شاخص SPF30 را درج کرده است که به معنای دفع اشعه ها و امواج مضر نور آفتاب با این شاخص می باشد.

از بین بردن انواع جوش ها و جای جوش : جوش های پوستی که در اثر عوامل مختلفی ایجاد میشود را به راحتی میتوان با کرم شمعدانی از بین برد، همچنین جای جوش ها را به خوبی این کرم محو میکند.

دفع انواع لک ها : لک ها مانند کک ها یکی از شایع ترین عوامل سطح پوست می باشد که زیبایی چهره را مخدوش میکند. با خرید کرم شمعدانی اصل میتوان لک های روی پوست را تا حد زیادی محو کرده و پوستی جوان و شاداب را داشت.

از بین بردن چروک ها : یکی دیگر از تاثیرات این کرم 8 کاره اصل شمعدانی کاهش و از بین بردن چروک ها 

نمایش بیشتر

پیام شما با موفقیت ارسال شد.

تخفیف داره؟ عکس‌های بیشتر می‌فرستید؟ هنوز موجوده؟

آگهی‌های مشابه

فاطیما

502 آگهی   |   68 فروش موفق

11 نفر
پیام به فروشنده پیام به فروشنده سفارش کالا سفارش کالا
بازگشت به بالا