شهر: کرج رهن و اجاره اداری، تجاری و صنعتی
زمین و باغ مازندران شیپور

رهن و اجاره اداری، تجاری و صنعتی در کرج

(۵۷۱ آگهی)

شیپور در دو پلتفرم سایت و اپلیکیشن، به شما این فرصت را می‌دهد تا انواع واحدهای اداری، تجاری و مغازه، صنعتی، سوله، انبار، کارگاه، دامداری و کشاورزی را برای اجاره یا رهن کامل در کرج پیدا کنید. تفاوتی ندارد که قصد رهن دفتر اداری در کرج را دارید یا اجاره واحدی تجاری، با وارد شدن به سایت شیپور می‌توانید از میان هزاران آگهی فعال، بهترین ملک را برای خود بیابید. هم‌چنین می‌توانید از راهنمایی بهترین و با تجربه‌ترین مشاورین املاک در شیپور استفاده کنید تا آن‌ها بدون اتلاف وقت و هزینه، مناسب‌ترین ملک را جهت رهن یا اجاره به شما معرفی کنند. شیپور با سال‌ها تجربه فعالیت در امور رهن و اجاره اداری، تجاری و صنعتی در کرج دارای کامل‌ترین و به روزترین لیست آگهی‌ها بوده و می‌تواند همراهی مطمئن در کنار شما باشد.

نمایش بیشتر

30 متر مغازه

البرز، کرج، گلشهر

رهن:  ۴۰,۰۰۰,۰۰۰  تومان

اجاره:  ۴,۵۰۰,۰۰۰  تومان

تماس

سوالات متداول

کد رهگیری چیست؟

کد رهگیری روشی است که در جهت بهبود فرآیند خرید یا اجاره مورد استفاده قرار می‌گیرد. گرفتن کد رهگیری به طرفین معامله این اطمینان را می‌دهد که هیچ نگرانی از بابت کلاهبرداری وجود ندارد و ملک مورد نظر کاملا قانونی است.

گرفتن کد رهگیری به عهده چه کسی است؟

مشاوران املاک باید کد رهگیری را استعلام گرفته و در اختیار طرفین معامله قرار دهند.

کد رهگیری چه مزایایی دارد؟

گرفتن کد رهگیری ملک مزایایی چون عدم امکان جعل سند، تضمین امنیت معامله، جلوگیری از فروش هم‌زمان ملک و کلاهبرداری را داشته و از اعتبار در مراجع قضایی برخوردار است.

بازگشت به بالا