خرید،فروش و قیمت انواع میز کنفرانس نو و دست دوم

(۱۲۷ آگهی)

خرید امن

مبلغ پرداختی شما به امانت نزد شیپور می‌ماند تا کالا برایتان ارسال ‌شود، پس از دریافت کالا با تاییدِ شما مبلغ را به فروشنده منتقل می‌کنیم.

نمایش همه

خرید و فروش میز کنفرانس

 

میز کنفرانس از آن دسته وسایلی است که وجود آن در هر اداره یا شرکتی بسیار الزامی به نظر می‌رسد؛ زیرا هنگام برگزاری جلسات و کنفرانس‌ها یا حتی عقد قرارداد با سایر شرکت‌ها، برخورداری از یک میز کنفرانس شکیل و جذاب می‌تواند تا حد چشمگیری در اعتبار و جایگاه شرکت یا اداره شما تأثیرگذار باشد.

بهتر است بدانید که حتی اگر اتاق کوچکی هم در اختیار دارید، می‌توانید به فکر خرید میز کنفرانس شیشه‌ ای یا چوبی باشید؛ زیرا چنین میزهایی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و شما به راحتی می‌توانید از میان تمامی آگهی های خرید و فروش میز کنفرانس که در سایت شیپور قرار دارد، میز مورد نظر خود را در ابعاد و اندازه دلخواه خریداری کنید.

اگر به دنبال آگهی های خرید و فروش میز کنفرانس چوبی و کلاسیک یا میز اداری شیشه ای شش نفره هستید، در هر شهری که حضور دارید تنها کافیست که عبارت «میز کنفرانس» را در نوار جستجوی بالای سایت شیپور تایپ کنید تا بتوانید آگهی های بسیار متنوعی برای خرید انواع مدل‌های میز کنفرانس را مشاهده کنید و با توجه به اولویت‌هایی که در نظر دارید برای خرید یکی از آن‌ها اقدام کنید.

لازم به ذکر است که در هنگام خرید میز کنفرانس باید نکات متعددی را مدنظر قرار دهید که تعیین مقدار بودجه موردنظر، تنها گام اول آن به‌حساب می‌آید. به طور مثال کیفیت ساخت میز اداری و متریال استفاده شده در شکل‌گیری آن، باید برای شما بسیار مهم باشد؛ چون میز کنفرانس نسبت به سایر میزها از ابعاد بزرگتری برخوردار است و متعاقباً باید تحمل فشار بیشتری را هم داشته باشد.

میز های کنفرانس به‌طور معمول از MDF، شیشه یا مواد ترکیبی ساخته می‌شوند و این شما هستید که باید با توجه به دکوراسیون اداره یا شرکت خود یکی از این متریال را انتخاب کنید.

به هیچ وجه ارگونومی و راحتی را فدای زیبایی نکنید؛ درواقع پیش از بررسی آگهی های خرید و فروش میز اداری، بهتر است تصمیم‌گیری دقیقی در مورد ارتفاع آن انجام دهید. مطمئنا در صورتی که پایه‌های میز بیش از حد بلند باشند، مهمانان در نشستن و دسترسی به وسایل روی میز با مشکل مواجه خواهند شد و همچنین کوتاه بودن میز هم می‌تواند باعث خم‌شدن افراد شود و موجبات نارضایتی آن‌ها را فراهم کند.

فراموش نکنید پیش از انتخاب میز کنفرانس شیشه ای یا چوبی مدنظر خود، تعداد نفراتی که ممکن است به صورت همزمان از آن استفاده کنند را محاسبه کنید و پس از آن با توجه به فضایی که در اختیار دارید، ابعاد مناسبی را برای میز خود در نظر بگیرید.

در نهایت توصیه می‌شود میز کنفرانس یا ادارای خود را در محلی قرار دهید که از نور طبیعی یا نورپردازی بسیار خوبی برخوردار باشد؛ زیرا تأمین مقدار استانداردی از نور طبیعی یا مصنوعی در اتاق کنفرانس از نکات مهم طراحی داخلی اداری است.

 

نمایش بیشتر
بازگشت به بالا