• تحویل درب منزل / ضمانت بازگشت وجه

مهره مار با شناسنامه بارکد دار قابل استعلام بارکد GS1

2,800,000 تومان
تهران، تهران، آسمان


وضعیت کالا نو

لطفا تا انتها بخونین بعدش اگه سوالی بود چت شیپور پیام بدین.
حتما شما تا حالا شنیدین که میگن : فلانی مهره مار داره...!!
فلانی دست به هر کاری میزنه کارش راه میفته
یا همه افراد رو جذب خودش میکنه و این جور چیزا...
در گذشته این حرفها به نظر عوام خرافات به نظر میرسیدن کما اینکه همچنان عده ای همچنان این عقیده رو دارن ولی
اخیرا علم نوین ثابت کرده که قویترین نیرو در طبیعت با قوانین متافیزیک در سطحی بالاتر از درک اولیه ما انسانها کار میکنه!
از گذشته به رشته گوهر شناسی و سنگ درمانی همواره در اسلا.م توصیه شده و امروزه در مجامع و محافل علمی پژوهشی انرژی و خواص گوهر نگین و انواع سنگها رو مورد پذیرش و توجه قرار گرفته است کما اینکه اگر انرژی سنگ کوارتز نبود ساعت بدرستی کار نمیکرد!!!
یا همه میدونیم جزر و مد دریاها بر اثر ماه و انرژیه سنگ و جرم کره ماه پدید میآید ببیند ماه به عنوان یک سنگ چه انرژیه زیادی داره که بر روی آب دریاها تاثیر میزاره و باعث بوجود اومدن جزر و مد میشه! حالا خودتون ببینید انرژی ماه تا چه حد روی بدن ما انسانها که 70 درصد بدنمون از آب تشکیل شده چه تاثیری روی خلق و خوی ما میتونه بزاره...! مهره مار چاکراهای دریافت انرژی رو باز میکنه. مهره مار با قویترین ارتعاش ثبت شده در طبیعت از جفت گیری مار بدست میآید که به شکله رازگونه ای این دو مهره بسیار با ارزش هستند و برای فردی که این مهره رو داشته باشه از خواص بیشمار اون برخوردار میشه که این خواص و نیروی فراحسی که از درک ما فراتر هست دانشمندان سراسر دنیا رو شیفته آناتومی مارها کرده و با تحقیقاتشون متوجه ذرات اتمسفر اطراف مهره که حاله ای مغناطیسی در سطح امگا بوجود میاره که سطحی فراتر از آلفا...
پس مهره مار از نظر خواص جذب و تاثیر گذاری با اختلاف زیاد بالاترین ارتعاش رو در بین تمام عناصر طبیعت داره، که در بین مارها مار شاه کبرا با اختلاف زیاد قویترین مهره مار دنیاست..
و اگه مهره مار شاه کبرا اگه اصل باشه وقتی که رو مهره هارو از یکدیگر جدا کنید مهره ها شروع به حرکت میکنن و جلوی چشمتون باید راه برن و شروع به حرکت کنن و به یکدیگر جذب بشن.. و اینجوری میشه فهمید مهره ها نر و ماده همدیگه هستند..
حتما هنگام خرید مهره به نکات زیر دقت کنید

توجه :

(( با خرید مهره مار آبی یا
مار پرورشی پول خودتون رو دور نریزید!!! ))

متاسفانه در سالهای اخیر پرورش مار شایع شده و اقدام به پرورش مار در استخر نموده و مهره ها را به صورت فله با گونی و پلاستیک از کف استخر جمع کرده و جفت جفت 2 تا 2 تا کنار هم میزارن و میفروشن.. متاسفانه در این شرایط سخت زندگی به علت شباهت زیاد آنها با مهره و قیمت ارزان، باعث فریب خوردن عده ای از مردم میشود.. دوستان عزیز فقط با رعایت چند نکته میتوان اصل را از بدل تشخیص داد
1 - افراد سودجو معمولا شما را از تست سرکه منع میکنند
علتش هم اینه که مهره ی اونها چون پرورشی هستن جفت نمیشوند و با تست سرکه دستشون روو خواهد شد چون مهره های پرورشی نر و ماده هم نیستند در نتیچه در سرکه جذب یکدیگر نمیشوند.
2 - قیمت مهره های مار پرورشی تا 400 هزار تومن هستند و معمولا برای رد گم کردن 2 تا جو و یا شاخ کنار مهره میزارن برای حواس پرتی از خوده مهره چند تیکه اضافه کنار مهره میزارن که هییییییچ خاصیتی ندارند!!!
3 - نکته بعدی در مورد شناسنامه هست که لازم هست بدونین شناسنامه اصل دارای بار کد (شماره سریال) و لوگوی برجسته میباشد و تاییدیه j.l.a.e سازمان نظارت بر جواهرات را دارد
برای شناسنامه اصل هر 3 مورده بالا الزامییست.
شرکت : اسراز asraz تنها وارد کننده مهره مار اصل از کشور هند میباشد.
مهره مار اصل از قدیم الیام برای جذب افراد و آرامش و خواص بینهایت زیاد مورد توجه مردان و زنان بوده و با به همواره داشتن مهره به شکل ماورایی بر دیگران تاثیر گذاشته و کار و کاسبی خود را رونق و در معاملات و مباحث همیشه حرفشان سر و رذق و روزی و افراد را جذب خود میکردند که در سالهای اخیر دانشمندان با تحقیقات علمی علت جذب و تاثیر مهره مار را بر افراد تایید کرده و حتی میزان قدرت آن را نیز انداره گیری کرده و توضیح و تشریح بر پایه علم متافیزیک داده اند.
قدیم ها قیمت مهره مار به شکل عجیبی بالا و گران قیمت بوده و فقط خاندان ثروتمند و اشرافی توان خرید آن را داشتند ولی در سالهای اخیر در کشور ما برند اسراز asraz با کمترین قیمت انواع مهره رو از هندوستان وارد و در دسترس قرار داده ایم.
بی حکمت نیست که کلیک کردی و الان داری این مطلب رو میخونی..
خدا مارو همیشه به سمت بهترینها راهنمایی میکنه و این به ما بستگی داره که به نشونه های اون توجه کنیم و کار درست رو انجام بدیم
چت شیپور پیام بدین.

سپاس از تیم محترم شیپور

نمایش بیشتر

پیام شما با موفقیت ارسال شد.

تخفیف داره؟ عکس‌های بیشتر می‌فرستید؟ هنوز موجوده؟

آگهی‌های مشابه

بازگشت به بالا