جستجو: ماشین اصلاح

آگهی انواع ماشین اصلاح و ریش تراش

(۴۴۶ آگهی)

خرید امن

مبلغ پرداختی شما به امانت نزد شیپور می‌ماند تا کالا برایتان ارسال ‌شود، پس از دریافت کالا با تاییدِ شما مبلغ را به فروشنده منتقل می‌کنیم.

نمایش همه

سوالات متداول

چه نوع ماشین اصلاحی با کیفیت تر است؟

ماشین اصلاح هایی که تیغه استیل کربنی با پوشش تیتانیوم دارند، بسیار با کیفیت تر از سایر نمونه‌های موجود در بازار هستند. این تیغه‌ها تیز، بادوام و ضدزنگ هستند. بدنه ریش ‌تراش یا ماشین اصلاح هم مهم بوده و بهتر است هنگام خرید، نمونه‌های پلاستیکی بی کیفیت را فراموش کنید.

 

از بین ماشین اصلاح های باتری دار، شارژی و سیمی کدام مدل بهتر است؟

ماشین اصلاح های باتری‌دار و شارژی به راحتی قابل حمل بوده و معمولا ضد آب و رطوبت هستند، پس انتخاب بهتری نسبت به نمونه‌های سیمی می‌باشند. البته که ریش تراش های سیمی بسیار قوی‌تر و پر سرعت‌تر از بقیه بوده و دیر‌تر خراب می‌شوند.

 

محبوب ترین برندهای ماشین اصلاح موجود در بازار کدام‌اند؟

معروف ترین برندهای ماشین اصلاح و ریش تراش در بازار براون، پاناسونیک، فیلیپس، وال و جیمی هستند که می‌توانید آن‌ها را به صورت نو یا دست دوم از شیپور خریداری کنید.

 

حدود قیمت ماشین اصلاح چقدر است؟

به دلیل تنوع بالای ماشین اصلاح، قیمت‌های بسیار متنوعی هم برای آن‌ها وجود دارد. اکثر ریش تراش های محبوب در بازه قیمتی یک میلیون تومان تا 5 میلیون تومان قرار دارند. البته که نمونه‌های دست دوم را با قیمت کمتری می‌توانید در شیپور پیدا کنید.

 

 

 

نمایش بیشتر
بازگشت به بالا