سرم دوفاز هونلی

100,000 تومان
حسن آباد، عزیزخان


وضعیت کالا نو

سرم مو دو فاز کراتینیوم هونلی که قبل از وسایل حرارتی مانند سشوار و اتو استفاده می شود، از انواع موهای رنگ شده و آسیب دیده در برابر حرارت محافظت می کند و نه تنها از آسیب بیشتر مو جلوگیری می کند بلکه باعث ترمیم ساقه ی موی آسیب دیده هم می شود.
این سرم حاوی دو فاز می باشد،

فاز شفاف:
فاز شفاف این محصول که غنی از کراتین و آمینواسید ها و پروتئین هایی و رطوبت رسان هایی می باشد که به طور طبیعی در ساختار مو موجود می باشند بنابراین کاملا موی آسیب دیده را ترمیم کرده و از پروتئین های مو محافظت می کند.
این محصول غنی از کراتین که در واقع ساختار همان پروتئین های موجود در ساختار مو می باشد که نه تنها مو را در برابر آسیب ها محافظت می کند بلکه در برابر حرارت بهتر می تواند از ساقه مو نفوذ کرده و باعث ترمیم مو می شود.
این محصول حاوی ترکیبی از 7 نوع آمینو اسید می باشد که وقتی بر روی مو استفاده می شود باعث رطوبت رسانی، استحکام، نرمی و حفظ رنگ مو و ترمیم موهای آسیب دیده می شود. این ترکیب شامل آمینو اسیدهای بازی می باشد که باعث استحکام و درخشندگی مو می شوند، حاوی آمینو اسیدهای خنثی می باشد که حس ابریشمی و نرمی به مو می بخشد و خشکی مو را از بین می برد و باعث شانه پذیری بهتر مو می شود، حاوی آمینو اسید های اسیدی می باشد که باعث رطوبت رسانی بهتر مو می شود و شانه پذیری را بهتر می کند.

فاز شیری و کرمی:
فاز شیری و کرمی این محصول به دلیل این که حاوی موادی است که از رنگ مو محافظت می کند بلکه از فید شدن رنگ هم جلوگیری می کند.
حاوی موادی است که باعث رطوبت رسانی و براقیت و نرمی مو می شود.
حاوی روغن آرگان می باشد، خاصیت احیا کنندگی و شادابی و آبرسانی فوق العاده بالایی دارد که باعث شده به عنوان یک ضد وز بسیار قوی، آب رسان و ضد مو خوره عمل کند.

بعد از هر بار استحمام موهای خود را خوب آبگیری کنید و پیش از استفاده را خوب تکان داده و در تمام طول ساقه موهایتان اسپری کنید.
وزن 400 گرم.
انقضا دو سال بعد از تاریخ تولید.
امکان ارسال به تهران و شهرستانها.

0919XXX8306 (نمایش کامل)

نمایش بیشتر

  • ضمانت بازگشت وجه پرداختی
اگر کالای ارسالی ، با توضیحات آگهی فروشنده تطابق نداشت مبلغ پرداختی را به شما بر میگردانیم.

  • پرداخت امن و مطمئن
از درگاه‌های بانکی معتبر پرداخت کنید. تا زمانِ دریافت کالا مبلغ واریزی نزد شیپور میماند و پس از تایید کالا به فروشنده واریز میشود.

پیام شما با موفقیت ارسال شد.

تخفیف داره؟ عکس‌های بیشتر می‌فرستید؟ هنوز موجوده؟

آگهی‌های مشابه

محصولات سلامتی

عضو شیپور از فروردین ۱۴۰۰

پیام به فروشنده پیام به فروشنده پیشنهاد قیمت پیشنهاد قیمت خرید
بازگشت به بالا