دستگاه جوجه کشی 96 تایی ایزی باتور

2,350,000 تومان
تهران، صادقیه


وضعیت کالا نو

در ماشین جوجه کشی خانگی 96 عددی از حسگر دما و رطوبت SHT ساخت کشور سوئیس استفاده شده است. این سنسور از دقیق ترین سنسورهای موجود در جهان است و جهت سنجش میزان دما و رطوبت داخل دستگاه کاربرد دارد و در بسیاری از تجهیزات پزشکی و ابزار آلات دقیق از آن استفاده می شود. در صنعت جوجه کشی نیز سه سازنده بزرگ جهان در زمینه ماشین های جوجه کشی خانگی و صنعتی از سنسور SHT استفاده می کنند. این سه کارخانه عبارتند از گروه صنعتی اسکندری ، آرکام کره و ویکتوریای ایتالیا که هر یک به نوبه خود از بزرگان صنعت جوجه کشی هستند.

از دیگر نکات قابل توجه در مورد این سنسور می توان به کالیبره بودن آن اشاره کرد. این سنسور در کارخانه سازنده کالیبره شده و نیازی به کالیبره شدن مجدد ندارد. پایداری این سنسور بسیار عالی است و کالیبره آن به هم نمی ریزد و حتی بعد از گذشت مدت های مدید نیز نیازی به کالیبراسیون نخواهد داشت، به همین دلیل از سنسور SHT SENSIRION در دماسنج های مخصوص جهت کالیبره سایر سنسور ها استفاده می شود تا میزان اختلاف دما در دیگر دماسنج ها را مشخص کند. مهمتر اینکه سنسور SENSNRION کاملاً دیجیتال بوده و میزان دما و رطوبت را با دقت یک دهم بر روی نمایشگر به نمایش در خواهد آورد.

0912XXX0982 (نمایش کامل)

نمایش بیشتر

  • ارسال سریع
ارسال به تهران (کمتر از ۲۴ ساعت) 9,900 تومان
ارسال به سراسر ایران (۲ تا ۳ روز کاری) 24,000 تومان

  • ضمانت بازگشت وجه پرداختی
اگر کالای ارسالی ، با توضیحات آگهی فروشنده تطابق نداشت مبلغ پرداختی را به شما بر میگردانیم.

  • پرداخت امن و مطمئن
از درگاه‌های بانکی معتبر پرداخت کنید. تا زمانِ دریافت کالا مبلغ واریزی نزد شیپور میماند و پس از تایید کالا به فروشنده واریز میشود.

پیام شما با موفقیت ارسال شد.

تخفیف داره؟ عکس‌های بیشتر می‌فرستید؟ هنوز موجوده؟

آگهی‌های مشابه

گروه صنعتی اسکندری

126 آگهی   |   30 فروش موفق

پیام به فروشنده پیام به فروشنده پیشنهاد قیمت پیشنهاد قیمت خرید
بازگشت به بالا