دستگاه جوجه کشی 1008 تایی سوپر مینیاتور

9,250,000 تومان
تهران، صادقیه


1- استفاده از سه سنسور همزمان و قابلیت نصب سنسور چهارم :
در برد 950 از یک سنسور اصلی، یک سنسور محیطی و یک سنسور جایگزین استفاده شده و در صورت درخواست خریدار امکان نصب سنسور چهارم نیز وجود دارد.
سنسور اول که همان SHT است برای سنجش دما و رطوبت داخل دستگاه کاربرد دارد و از جمله قوی ترین و دقیق ترین سنسور های شناخته شده در جهان می باشد. از این سنسور در اکثر تجهیزات پزشکی و ابزار آلات دقیق استفاده شده و در دستگاه های جوجه کشی معروف خارج مانند آرکام و برینسا از این سنسور استفاده می شود.
سنسور دوم که برای سنجش دمای محیط اطراف کاربرد دارد، یک سنسور مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی شدید می باشد و بهترین گزینه برای استفاده به عنوان سنسور محیطی می باشد. این سنسور 35 LM نام دارد و در بسیاری از تجهیزات سرمایشی و گرمایشی از آن استفاده می شود.
سنسور سوم نیز همان 35 LM نام دارد با این تفاوت که به عنوان سنسوری جایگزین عمل می کند و تنها زمانی فعال خواهد شد که سنسور SHT دچار اختلال شود، این سنسور به صورت خودکار فعال خواهد شد و پس از فعال شدن نمایشگر رطوبت به صورت چشمک زن در خواهد آمد که شما متوجه خرابی سنسور SHT خواهید شد. هدف از جایگذاری این سنسور افزایش ضریب اطمینان و کارایی دستگاه می باشد.
سنسور چهارم که بنا به سفارش خریدار نصب خواهد شد، سنسور 2CO نام دارد و برای سنجش میزان دی اکسید کربن داخل دستگاه کاربرد دارد. با استفاده از این سنسور عمل تهویه دقیق تر انجام خواهد شد و در صورت وجود دی اکسید کربن بیش از حد در داخل دستگاه، عمل تهویه انجام خواهد شد، هزینه خرید و راه اندازی این سنسور تقریبا 100 دلار می باشد.

2- وجود درگاه خروجی یدکی :
یکی دیگر از راهکار هایی که برای افزایش دوام و کارایی دستگاه استفاده شده، تعبیه شدن درگاه خروجی یدکی در آن است. برای اتصال هر یک از قطعات به برد از یک درگاه های خروجی استفاده شده، به عنوان مثال برای اتصال موتور گرداننده به برد از یک درگاه و برای اتصال فن تهویه از یک درگاه مجزا استفاده شده است. بنابراین اگر هر یک از درگاه ها دچار مشکل شود، امکان ایجاد اختلال در عملیات جوجه کشی وجود دارد. وجود درگاه یدکی مانع از افت کیفیت جوجه کشی خواهد شد و به صورت خودکار به جای درگاه خروجی معیوب فعال خواهد شد.

3- شیوه مونتاژ دقیق و کامپیوتری :
در برد های جوجه کشی قبلی مونتاژ برد ها به وسیله نیرو های انسانی انجام می شد که این کار هزینه و زمان تولید را بالا می بُرد و کیفیت کار را نیز پایین می آوُرد، اما در نسخه جدید یعنی 950 JDR مونتاژ به شیوه SMD صورت گرفته که کیفیت تولید را بسیار بالا برده و هزینه و زمان مونتاژ برد را نیز تا حد قابل توجهی پایین آورده است.

4- امکان تغییر در سرعت گرمایش و چرخش تخم :
در برخی از نژاد ها باید عملیات گرمادهی با سرعت کمتری صورت گیرد و در برخی دیگر نیز سرعت گرمایش را باید افزایش داد که این امکان در برد 950 قرار داده شده است، با استفاده از دکمه ست می توانید سرعت گرمایش کابین را تغییر دهید. هم چنین با توجه به اینکه هر پرنده ای سرعت گردش تخم مختص به خودش را دارد، شما می توانید سرعت چرخش راک ها را به دلخواه تغییر دهید، این تنظیم با استفاده از دکمه هچ امکان پذیر خواهد بود.

0912XXX0982 (نمایش کامل)

نمایش بیشتر

  • ارسال سریع
ارسال به تهران (کمتر از ۲۴ ساعت) 9,900 تومان
ارسال به سراسر ایران (۲ تا ۳ روز کاری) 24,000 تومان

  • ضمانت بازگشت وجه پرداختی
اگر کالای ارسالی ، با توضیحات آگهی فروشنده تطابق نداشت مبلغ پرداختی را به شما بر میگردانیم.

  • پرداخت امن و مطمئن
از درگاه‌های بانکی معتبر پرداخت کنید. تا زمانِ دریافت کالا مبلغ واریزی نزد شیپور میماند و پس از تایید کالا به فروشنده واریز میشود.

پیام شما با موفقیت ارسال شد.

تخفیف داره؟ عکس‌های بیشتر می‌فرستید؟ هنوز موجوده؟

آگهی‌های مشابه

گروه صنعتی اسکندری

126 آگهی   |   30 فروش موفق

پیام به فروشنده پیام به فروشنده پیشنهاد قیمت پیشنهاد قیمت خرید
بازگشت به بالا