سایر املاک

سایر املاک در ایران

(۱۴۰ آگهی)

شیپور با سال‌ها تجربه در امور املاک و مسکن دارای کامل‌ترین و به روزترین لیست آگهی‌های خرید و فروش، رهن و اجاره خانه، آپارتمان و پارکینگ‌های مسکونی در ایران است. سایت و اپلیکیشن شیپور در محیطی کاملا امن، دسترسی مستقیم و سریع را برای شما فراهم می‌سازد. شیپور به شما این امکان را می‌دهد تا بهترین و مجرب‌ترین مشاورین املاک در ایران را شناسایی کرده و از آن‌ها مشاوره بگیرید. در واقع سریع‌ترین روش ممکن برای خرید و یا اجاره ملک مورد نظر شما است. علاوه بر آن اگر قصد فروش یا اجاره دادن ملک خود را دارید و مالک هستید نیز با ثبت آگهی در قسمت املاک شیپور، می‌توانید باعث بیشتر دیده شدن فایل ملکی خود شوید. تفاوتی ندارد که به دنبال اجاره یک پارکینگ مسقف هستید یا یک معدن، شیپور به شما کمک می‌کند تا با جست‌وجو میان هزاران آگهی مناسب‌ترین گزینه در ایران را برای خود بیابید.

نمایش بیشتر

سوالات متداول

ملک ورثه ای به چه نوع ملکی گفته می‌شود؟

ملکی ورثه ای است که صاحب آن فوت شده باشد و مطابق با قانون، به وراث شخص فوت شده رسیده است. اگر بیش از یک ورثه وجود داشته باشد، وراث نسبت به ملک به جای مانده از متوفی، مالکیت مشاع دارند.

ملک ورثه‌ای بخریم یا نه؟

بله، خرید و فروش ملک موروثی از نظر قانونی مشکلی ندارد. اما دارای نکات مهمی است که اگر به آن توجه نشود، ممکن است ضرر و زیان زیادی برای خریدار به همراه داشته باشد. پس بهتر است از مشاورین املاک مجرب و باتجربه کمک بگیرید.

بازگشت به بالا