خرید و فروش اداری، تجاری و صنعتی

خرید و فروش اداری، تجاری و صنعتی در ایران

(۱۰,۳۴۵ آگهی)

این روزها سرمایه گذاری در خرید و فروش واحدهای اداری، تجاری و صنعتی در ایران یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای حفظ سرمایه است. بازار آنلاین شیپور در دو پلتفرم سایت و اپلیکیشن، برای خریدار و فروشنده این بستر را فراهم کرده تا در محیطی امن و سریع‌ترین زمان ممکن بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. بی شک برای خرید و فروش واحدهای اداری، تجاری و مغازه، صنعتی، سوله، انبار، کارگاه، دامداری و کشاورزی در ایران به مشاورین با تجربه‌ای نیاز دارید که از دانش کافی در امور سرمایه‌گذاری نیز برخوردار باشند. با جست‌وجو در شیپور می‌توانید بهترین و نزدیک‌ترین مشاوران املاک در ایران را پیدا کرده و با خیالی راحت معامله کنید. شیپور با سال‌ها تجربه در امور خرید و فروش دفتر اداری، تجاری و صنعتی در ایران می‌تواند در تمام طول این مسیر همراه شما باشد و تجربه‌ای متفاوت را برای شما ثبت کند.

نمایش بیشتر

سوالات متداول

چند نوع سند ملکی داریم؟

سندهای ملکی به دو نوع عادی و رسمی تقسیم می‌شوند.

تفاوت سند عادی و رسمی چیست؟

اسنادی که در اداره ثبت اسناد، املاک و دفاتر اسناد رسمی یا نزد سایر مامورین رسمی، بر طبق مقررات قانونی تنظیم شده باشند؛ رسمی هستند. در غیر این صورت سند عادی می‌باشند.

انواع سندهای رسمی کدام‌اند؟

سند مشاع، سند شش دانگ، سند مفروز، سند منگوله دار، سند تک برگ، سند اعیان، سند عرصه، سند وقفی، سند ورثه‌ای، سند المثنی، سند معارض، سند شورایی، سند وکالتی، سند بنچاق و سند رهنی از انواع سندهای رسمی هستند.

بازگشت به بالا